Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Zniszczone ogrodzenie Parku Jordanowskiego

W ostatni weekend nieznani sprawcy zniszczyli 16 przęseł, dwa wypełnienia ogrodzenia, klamki oraz tablicę edukacyjną w Parku Jordanowskim od ul. Żeromskiego w Dębicy. To kolejne akty dewastacji na terenie miasta.

Miesiąc temu podjąłem decyzje o zamykaniu na noc Parku Jordanowskiego mając nadzieję, że zapobiegnie to aktom wandalizmu w tym miejscu. Niestety, w ostatnim czasie, w parku doszło do zniszczenia ogrodzenia od strony ul. Żeromskiego. Dlatego proszę o poszanowanie naszej wspólnej przestrzeni i zaprzestanie dewastowania mienia publicznego. Park ma służyć wszystkim mieszkańcom, szczególnie dzieciom, dlatego jeszcze raz proszę o rozsądek – informuje na miejskiej stronie internetowej po zdarzeniu Mateusz Kutrzeba burmistrz Dębicy.

-Ogrodzenie możemy naprawić. Są to jednak duże koszty. A w ostatnich dniach pojawiły się prośby mieszkańców w sprawie doposażenia placów zabaw. Pieniądze przeznaczone na naprawy w parku, to koszt rzędu dobrej jakości urządzeń do zabawy dla dzieci – dodaje burmistrz.

W weekend na stadionie lekkoatletycznym doszło natomiast do zniszczenia pokrowca na materac do skoku wzwyż, który został poprzepalany zapalniczką.Władze miejskie apelują o reagowanie na wszelkie przejawy dewastacji i zgłaszanie przez świadków zdarzeń do Straży Miejskiej pod nr tel. 986.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.