Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

1989. Tak wyglądały wnętrza sklepów Igloopolu !

Od wykonania tych zdjęć minęło 35 lat. Jest rok 1989, czas przełomu i tak właśnie wyglądały wnętrza sieci sklepów Igloopol na terenie Polski. Tutaj na fotografii uwiecznione zostały wnętrza Pawilonu Handlowego nr 17 ZRPH Igloopol w Gdańsku. Fotografia wykonana dokładnie 4 grudnia 1989 roku. Pamiętacie takie sklepy, ich wyposażenie, metalowe koszyki oraz towar na półkach ? Zapraszamy do dyskusji na FB portalu.
Zdjęcie ze zbiorów rodzinnych Państwa Józefy i Edwarda Brzostowskich. Dziękujemy za udostępnienie.

Przeczytaj także: Lepiej się było nie narodzić niż przyjść nie ogolonym do pracy. Albo mieć brudno w kabinie samochodu – wspominają podwładni Edwarda Brzostowskiego – Ziemia Dębicka (ziemiadebicka.pl)

Zdjęcie ze zbiorów rodzinnych Państwa Józefy i Edwarda Brzostowskich. Dziękujemy za udostępnienie.

Artykuł po raz pierwszy ukazał się na portalu ziemiadebicka.pl w 2023 roku.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.