Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Igloopolanie na powitanie lata

W ostatnią sobotę czerwca na scenie Domu Kultury „Mors” w Dębicy odbył się wyjątkowy koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Igloopolanie”. Wydarzenie, które przyciągnęło licznych mieszkańców i gości, było doskonałą okazją do powitania lata w towarzystwie pięknej polskiej muzyki i tańca ludowego.

Podczas koncertu zaprezentowały się wszystkie grupy zespołu kierowane przez Kingę Jurek. Akompaniowała im kapela pod kierownictwem Stanisława Wiktora, której muzyka doskonale dopełniała występy taneczne. Gościnnie na scenie wystąpiła także Grupa Artystyczna Safo, działająca pod okiem Dominiki Migoń-Madury.

Publiczność mogła podziwiać bogaty repertuar pieśni i tańców ludowych, które prezentowały nie tylko piękno polskiej kultury ludowej, ale również ukazywały jej różnorodność i bogactwo. Artyści „Igloopolan” przyciągnęli uwagę swoimi barwnymi strojami, precyzyjnie wykonanymi układami tanecznymi oraz wspaniałym śpiewem.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.