Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Inauguracja IV edycji Festiwalu Kultury Lasowiackiej już jutro


6 lipca, w Kolbuszowej w tamtejszym skansenie odbędzie się inauguracja IV edycja Festiwalu Kultury Lasowiackiej.

Festiwalowe wydarzenia rozpoczną się już o godz. 10.30, a oficjalne otwarcie festiwalu zaplanowane jest na godz. 16.30. Szczegółowy program pierwszego festiwalowego dnia przesyłam w załączniku.

Informacje o pozostałych wydarzenia, które będą się odbywać we wszystkie weekendy lipca, znajdują się na stronie: www.lasowiacki.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.