Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Młodzi dębiccy karatecy odwiedzili władze miasta

Zawodnicy i sensei  Dębickiej Akademii Karate Tradycyjnego odwiedzili władze miasta. Była okazja, aby pogratulować zawodnikom sukcesów na  Ogólnopolskim Pucharze Dzieci w Karate Tradycyjnym i podziękować za wspaniałą promocję miasta na arenie ogólnopolskiej.

Dębiccy karatecy na zawodach w Krakowie byli w gronie 750 zawodników z 55 klubów w Polsce. Na podium stawali siedem razy. Puchar Polski w kata indywidualnym zdobyli: Maksymilian Borek i Magdalena Rostowska. Brązowe medale w kata indywidualnym wywalczyli: Antonina Szczerba, Zuzanna Kurek, Julia Brzostowska, Nina Ziemianek. Natomiast Maksymilian Borek zdobył drugie miejsce w kumite.

Włodarz, wręczył młodym mistrzom pamiątkowe dyplomy i drobne upominki dziękując za wspaniałe reprezentowanie Dębicy na matach całego kraju. Podziękowania trafiły również do trenerów: Katarzyny Michoń – Szczerby i Piotra Szczerby.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.