Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Region. Trwa walka z gigantycznym pożarem marketu budowlanego – ZDJĘCIA

📷st. ogn. Przemysław Kulbida/KM PSP Rzeszów, KW PSP w Rzeszowie

fot. Jerzy Żygadło/PUW

Całą noc trwała akcja gaszenia pożaru marketu budowlanego w Krośnie. Na miejscu jest 270 strażaków.

fot. Jerzy Żygadło/PUW

Jak informuje PSP, sytuacja nie jest opanowana, pożarem objęta jest część magazynowa o wymiarach 30 x 90 metrów. Część sklepową jak dotąd udało się skutecznie obronić przed ogniem.

fot. Jerzy Żygadło/PUW

Akcję utrudniają bardzo wysoka temperatura i zadymienie, które ogranicza widoczność do zera. Działania potrwają całą noc i będą kontynuowane dzisiaj.

fot. Jerzy Żygadło/PUW

Trwa podawanie środków gaśniczych z 8 działek i agregatu piany lekkiej oraz robotów gaśniczych. Na miejscu jest m.in. 80 pojazdów straży pożarnej i 2 roboty gaśnicze.

fot. Jerzy Żygadło/PUW

Trwa badanie jakości powietrza, które jest prowadzone przez Główny Inspektorat Ochrony Środowiska. Z kolei Stacja Państwowego Monitoringu Środowiska GIOŚ w Krośnie nie wykazała przekroczeń zanieczyszczeń pyłowych. Po godz. 12 obserwowane były jedynie podwyższone wartości pyłu PM10 w powietrzu.

Na miejscu pozostają wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul oraz komendant Wojewódzki PSP st. bryg. Tomasz Baran.
Źródło: PUW
fot. Jerzy Żygadło/PUW

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.