Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Strażacy z OSP Korzeniów, OSP Wola Żyrakowska i OSP Zawadka Brzostecka zdobyli Śnieżkę w szczytnym celu !

6 lipca strażacy z OSP Korzeniów, OSP Wola Żyrakowska i OSP Zawadka Brzostecka w grupie strażaków z całej Polski zdobyli szczyt Królowej Karkonoszy – Śnieżkę. Wszystko w ramach akcji charytatywnej wspierającej Fundację DKMS i promującej idee dawstwa szpiku kostnego.

W akcji charytatywnej promującej dawstwo szpiku kostnego która odbyła się po raz czwarty wzięło udział blisko 1000 strażaków i strażaczek z 260 jednostek z całej Polski. Na Królową Karkonoszy – Śnieżkę – strażacy weszli w pełnym umundurowaniu ważącym 20 kg.

” 30 godzin w morderczym wysiłku bez snu, ciężki 20 kg ekwipunek strażaka, braterska pomoc medyczna na szlaku, promowanie idei dawstwa szpiku. To ile potu bólu zostało na szlaku to tylko wiedzą uczestnicy, ale duma rozrywa serce a otrzymany medal ładuje baterie do wszystkich działań na cały rok” – napisali na swoim FB strażacy z OSP Korzeniów.


Fot. OSP Korzeniów

W najliczniejszej, bo ośmioosobowej grupie z powiatu dębickiego Śnieżke zdobyli strażacy z OSP Wola Żyrakowska.
Fot. OSP Wola Żyrakowska

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.