Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Uwaga ! Nad powiat dębicki nadciągają burze

W niedzielę do osób przebywających na terenie trzech województw: podkarpackiego, małopolskiego i lubelskiego rozesłany został SMS ostrzegający przed pogodowymi zagrożeniami. Prognozowane są burze z ulewami i gradem, a eksperci ostrzegają przed przerwami w dostawie prądu.

„Uwaga! Dziś (07.07) burze, silny wiatr, ulewny deszcz i grad. Możliwe przerwy w dostawie prądu. Zabezpiecz rzeczy, które może porwać wiatr” – alert RCB o tej treści został wysłany w niedzielę do odbiorców we wspomnianych województwach.

O zbliżających się burzach informuje także profil Stormymovies – Mateusz Lewartowski

„W rejonie gminy Jodłowa burza przybiera na sile, ryzyko gradu w południowej części powiatu. Burze kierują się na północny wschód”.

Aktualizacja: 13:45, 7 VII

„Dość silne burze nad całą południową częścią powiatu. Lokalnie pada grad, burze przemieszczają się powoli, możliwe są miejscowe podtopienia. Bez burz w ciągu godziny jedynie nad północno zachodnia częścią powiatu”.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.