Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Wyniki matur 2024 w powiecie dębickim

Centralna Komisja Egzaminacyjna podała dziś wyniki egzaminów maturalnych. W powiecie dębickim największe powody do dumy mają uczniowie i nauczyciele III LO Zespół Szkół nr 2 w Dębicy, bo jedynie oni mogą pochwalić się stuprocentową zdawalnością (zdawało 85 abiturientów). Tylko o przysłowiowy włos gorzej wypadli maturzyści dębickiego II Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Twardowskiego w Dębicy (99%) – tutaj nie zdała jedna osoba ze 131 podchodzących do egzaminu. Natomiast w Technikum nr 2 w ZS nr 2 zdało 109 na 111 uczniów (98%)

W pozostałych szkołach wyniki wyglądają następująco:

• I Liceum Ogólnokształcące w Dębicy – 119 osób zdało na 129 zdających (92%),

• Technikum nr 4 w Zespole Szkół nr 4 w Dębicy – 34 osoby zdały na 40 zdających (85%),

• Liceum Ogólnokształcące w Jodłowej – 16 osób zdało na 20 zdających (80%),

• Technikum nr 3 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy – 111 osób zdało na 144 zdających (77%),

• Liceum Ogólnokształcące w Pilźnie – 18 osób zdało na 25 zdających (72%),

• Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Zawodowych w Pustkowie-Osiedlu – 18 osób zdało na 29 zdających (62%),

• Technikum nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy – 30 osób zdało na 86 zdających (35%).

W sumie w powiecie dębickim maturę zdało 81% przystępujących do egzaminu dojrzałości. W całym województwie podkarpackim – 84% absolwentów.

źródło: Powiat Dębicki

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.