Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Zmarła Grażyna Erazmus, nauczycielka dębickiego „Kwiatka”

„W dniu 3 lipca 2024 roku odeszła od nas nasza koleżanka Grażyna Erazmus, wspaniały nauczyciel, pedagog, wychowawca wielu pokoleń młodzieży. W naszej szkole pracowała 34 lata i dzięki jej ogromnej wiedzy i zaangażowaniu w naukę młodzieży, szkoła mogła co roku poszczycić się wspaniałymi osiągnięciami uczniów w dziedzinie informatyki. Była przede wszystkim dobrą, ciepłą osobą, cieszącą się ogromnym autorytetem wśród uczniów, a także koleżanek i kolegów z pracy. Jej nagłe  odejście jest dla nas ogromnym smutkiem i żalem. Pozostanie w naszych sercach i w naszej pamięci. Spoczywaj w pokoju Grażynko.

Msza Święta Żałobna za spokój duszy Ś.P. Grażyny Erazmus zostanie odprawiona dnia 5 lipca 2024 r. (piątek) o godzinie 14:00 w Kaplicy Cmentarza Parafialnego w Latoszynie. Mszę poprzedzi różaniec o godzinie 13:30″ – poinformuje na swojej stronie internetowej Zespół Szkół nr 2 w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.