Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

DĘBICA: Zmiany w przepisach w 2025 roku – spotkanie dla przedsiębiorców

30 stycznia, Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy organizuje spotkanie dla przedsiębiorców
mające na celu przedstawienie informacji o ostatnich zmianach oraz praktyce stosowania przepisów istotnych dla przedsiębiorców.

Podczas spotkania, uczestnicy będą mieli okazję zapoznania się z formami wsparcia pracodawców przez PUP, Krajowym Funduszem Szkoleniowym, zmianami w prawie pracy oraz ubezpieczeń społecznych.

Jak informuje Wojciech Dyląg, rzecznik prasowy ZUS na Podkarpaciu:
„Wieloletnia współpraca Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z Powiatowym Urzędem Pracy w Dębicy to szereg szkoleń, warsztatów i spotkań dla przedsiębiorców/mieszkańców.
Tym razem – podczas spotkania w PUP w Dębicy, będziemy przekazywać informacje istotne zarówno z punktu widzenia pracodawców jak i pracownika.

Uczestnicy spotkania uzyskają informacje o nowych zadaniach i świadczeniach, których obsługą zajmuje się ZUS. Mam tu na myśli m.in. wakacje składkowe, rehabilitację leczniczą („sanatoria  z ZUS”), świadczenie wspierające (dla osób z niepełnosprawnościami), „rentę wdowią” , świadczenia dla rodzin oraz elektroniczne usługi ZUS”. Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest partnerem organizowanego wydarzenia.
Odbędzie się ono w siedzibie PUP w Dębicy – ul. Cmentarna 20. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

Zgłoszenia przyjmowane są do 28 stycznia, pod nr tel. 14 680-91-90, 14 680-91-91 lub e-mail: awlodyka@pup.debica.pl.
Liczba miejsc ograniczona.

źródło: ZUS Rzeszów

Podziel się z innymi

Shares

Czy weźmiesz udział w wyborach prezydenckich

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.