Miasto Dębica zaprasza na międzypokoleniową potańcówkę z okazji otwarcia Parku Słonecznego w Dębicy. W niedzielę, 29 czerwca, na mieszkańców czeka popołudnie pełne atrakcji dla młodszych i starszych, a wieczorem wspólna zabawa taneczna pod gołym niebem.
Międzypokoleniowy wieczór taneczny rozpocznie się o 19:30 i potrwa do 22:00. W rytmach znanych przebojów uczestnicy będą mogli wspólnie zatańczyć i spędzić czas w przyjaznej atmosferze. Wieczorne światła i muzyka na świeżym powietrzu stworzą idealne warunki do integracji i spotkań.
Wydarzenie będzie kulminacyjnym punktem niedzielnego popołudnia, które rozpocznie się już o godzinie 17:00. W programie przewidziano atrakcje dla każdej grupy wiekowej:
- Strefa animacji dla dzieci – zabawy, konkursy i niespodzianki,
- Strefa gastronomiczna – lokalne przysmaki i napoje,
- Warsztaty artystyczne – przestrzeń do kreatywnego działania,
- Wizyta maskotki Stich – niespodzianka dla najmłodszych uczestników.
Źródło: UM Dębica
























