Strażacy z powiatu dębickiego w czwartek, 21 maja, wyjeżdżali do trzech zdarzeń. Był jeden pożar i dwa inne wezwania. W Paszczynie paliły się śmieci. Ogień został szybko ugaszony. Także w Paszczynie strażacy zabezpieczali miejsce, gdzie swoje czynności prowadziła policja.

Najpoważniejsze zdarzenie miało miejsce w Lipinach. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jedna osoba została ranna i potrzebowała pomocy. Minionej doby nie było żadnych fałszywych alarmów.
Informację przekazał Dyżurny Operacyjny Powiatu mł. bryg. Jan Tyksiński.
Źródło: KP PSP Dębica
Fot. OSP Lipiny























