Od 11 do 15 maja 2026 roku przeprowadzona zostanie kompleksowa modernizacja infrastruktury technicznej Strefy Płatnego Parkowania w Dębicy. W czasie prowadzenia prac serwisowych przy konkretnych urządzeniach, mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ich działaniu.
Celem zaplanowanych prac jest unowocześnienie urządzeń oraz zwiększenie niezawodności systemu. Zakres prac obejmuje:
- Nowoczesne płatności: Wymianę 11 terminali kart płatniczych na urządzenia nowej generacji, które obsługują płatności systemem BLIK.
- Odnowę podzespołów: Montaż nowych klawiatur oraz wymianę akumulatorów.
- Ekologiczne zasilanie: Wymianę daszków wyposażonych w nowe panele solarne.
- Szybsze działanie: Aktualizację oprogramowania, która zapewni zdecydowanie szybszą i płynniejszą pracę parkomatów.
- Estetykę i informację: Wymianę wszystkich winiet informacyjnych na urządzeniach oraz konserwację pogwarancyjną po okresie zimowym.
Uwaga: W czasie prowadzenia prac serwisowych przy konkretnych urządzeniach, mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ich działaniu.























