24-letnia dębiczanka na podwójnym gazie spowodowała kolizję - ziemiadebicka.pl

24-letnia dębiczanka na podwójnym gazie spowodowała kolizję


Jasielscy policjanci zatrzymali prawo jazdy 24-letniej mieszkance powiatu dębickiego. Kobieta jadąc osobowym volkswagenem spowodowała kolizję drogową na ulicy Kościuszki w Jaśle. Była nietrzeźwa, miała 2,5 promila alkoholu w organizmie. Za złamanie przepisów prawa wkrótce odpowie przed sądem.

Wczoraj około godziny 11, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kierującej volkswagenem golfem, która może znajdować się pod wpływem alkoholu. Z przekazanych informacji wynikało, że samochód przemieszcza się ulicami Jasła. Policjanci z jasielskiej drogówki podczas sprawdzania terenu miasta, na ulicy Kościuszki najechali na kolizję drogową. W zdarzeniu tym brał udział opisany w komunikacie volkswagen.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 24-lenia mieszkanka powiatu dębickiego nie zachowała należytej ostrożności i odległości od poprzedzającego pojazdu w wyniku czego nie zdołała wyhamować i najechała na tył jadącego przed nią audi. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 24-latki. Okazało się, że kobieta była pijana, miała 2,5 promila alkoholu w organizmie.

24-latka straciła prawo jazdy, które posiadała zaledwie kilka miesięcy. W najbliższym czasie stanie przed sądem.

Źródło: Podkarpacka Policja