3 “Statuetki Prymu” dla Macieja Mikołajczaka z SP nr 3 w Dębicy

5 czerwca w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala podsumowania Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych i uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2018-2019. Wręczono 106 Statuetek Prymu laureatom konkursów oraz 70 wyróżnień  „Wybitny Laureat”.  W gronie laureatów z znalazł się uczeń Szkoły podstawowej nr 3 w Dębicy Maciej Mikołajczak, który jest laureatem konkursów z kilku przedmiotów.

Uroczystość była podsumowaniem tegorocznych konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. „STATUETKI PRYMU” otrzymało ponad 54 uczniów szkół podstawowych i 54 uczniów gimnazjów, zwycięzców oraz laureatów drugiego i trzeciego miejsca w poszczególnych konkursach. Natomiast tytułem „Wybitnego Laureata” wyróżniono w sumie 70 uczniów.

W kategorii uczniów szkół podstawowych wielokrotnie nagrodzony został Maciej Mikołajczak, uczeń Sp nr 3 w Dębicy,  który otrzymał trzy Statuetki Prymu jako zwycięzca konkursu z fizyki, Laureat II miejsca z chemii i Laureat II miejsca z matematyki. Maciek otrzymał również DYPLOM WIELOKROTNEGO LAUREATA w konkursach przedmiotowych „WYBITNY LAUREAT” za uzyskanie tytułów laureata z fizyki, chemii, matematyki.
Dyplomy odebrali także opiekunowie naukowi ucznia: Bożena Czudecka – nauczyciel fizyki, Halina Kolak – nauczyciel matematyki, Małgorzata Kasowicz – nauczyciel chemii.

 

Fot. SP nr 3 w Dębicy