5 kierowców straciło prawa jazdy za nadmierną prędkość

O 71 km/h dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym przekroczył 30-latek kierujący motocyklem kawasaki. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Dębiccy policjanci za nadmierną prędkość, zatrzymali jeszcze prawa jazdy 4 innym kierowcom. Funkcjonariusze apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

  • fot.KPP Dębica

Podczas weekendu, na terenie powiatu dębickiego, 5 kierowców straciło prawa jazdy za nadmierną prędkość. Wśród nich był sobotni niechlubny rekordzista. 30-letni mieszkaniec Jaszczewa, który kierując motocyklem kawasaki, jadąc przez Bielowe, przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 71 km/h. W piątek w Brzostku, policjanci zatrzymali prawo jazdy 31-letniemu mieszkańcowi Jasła, mężczyzna jechał volovo – 117 km/h. Kolejnym kierującym, który stracił uprawnienia do kierowania tego dnia, był 43-letni mieszkaniec Gorlic. Mężczyzna w Jodłowej, w terenie zabudowanym, jechał audi 107 km/h.   

Następni kierowcy stracili uprawnienia w niedzielę. Wśród nich był 19-letni mieszkaniec Nawsia Kołaczyckiego w Brzostku, który jechał seatem z prędkością 115 km/h. Z uprawnieniami pożegnał się także 40-letni mieszkaniec miejscowości Busko Zdrój, który jechał fiatem przez Brzostek  z prędkością 115 km/h. 

Kierującym zostały zatrzymane uprawnienia do kierowania, na najbliższe trzy miesiące.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi
0Shares
0 0 0