524 km wybiegane dla WOŚP w Endorfinie

Tylko w piątek 11 stycznia w Klubie Fitness Endorfina w Dębicy klubowicze i goście wybiegali na bieżniach i przejechali na rowerkach ponad 524 km na rzecz WOŚP. Za każdy kilometr wybiegany w klubie Orkiestra otrzyma 1 złotych. A to nie wszystkie fundusze które udało się zebrać w Endorfinie. Do puli dojdą fundusze z licytacji treningów personalnych oraz zbiórki do puszek.

Endorfina po praz kolejny zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W akcję która trwała od piątku do dzisiaj włączyło się kilkaset osób.
“Od piątku był w naszym klubie bardzo duży ruch. Do akcji “BIEGNIEMY DLA WOŚP” z której każdy przebiegnięty kilometr to 1 złotówka dla WOŚP włączyli się nasi klubowicze i goście, którzy przyszli specjalnie żeby wesprzeć akcję. Dzięki ich zaangażowaniu udało się wybiegać ponad 524 kilometry. Najdłuższy dystans wybiegany przez jedną osobę dla WOŚP wyniósł 32 kilometry” – mówi Anna Urbanik, właścicielka Endorfiny.

Jak mówi Anna Urbianik w przyszłym roku będzie chciała zaprosić dobiegowej akcji dla WOŚP biegaczy z kilku dębickich stowarzyszeń biegowych.

Na licytację zostały także przekazane 4 treningi personalne oraz karnet open do klubu. Osoby które wylicytują treningi personalne będą miały okazję poćwiczyć pod okiem profesjonalnych trenerów: Katarzyny Ogrodnik, Krzysztofa Wójciaka, Dominika Szelengiewicza i Roberta Archackiego.

“To była bardzo udana akcja na rzecz WOŚP. Zebraliśmy najprawdopodobniej trzy razy więcej niż w poprzednim roku, ale dokładne dane znane będą dopiero po podsumowaniu całej akcji. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony patrząc na wielkie zaangażowanie naszych klubowiczów” – mówi Krzysztof Wójciak, trener personalny w Klubie Fitness&squash Endorfina.