Previous slide
Next slide

Kolejny wypadek na autostradzie A4. Trzy osoby ranne

Na autostradzie A4 po raz kolejny doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Tym razem wypadek miał miejsce na wysokości miejscowości Świlcza, w kierunku Rzeszowa. W zderzeniu forda z citroenem ranne zostały trzy osoby, w tym kierowca forda i dwoje pasażerów.

Do wypadku doszło dziś po godzinie 10:30. Jak wstępnie ustalili policjanci, 61-letni kierujący fordem, mieszkaniec powiatu chrzanowskiego, nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył jadącego przed nim citroena. Na miejscu pracowała ekipa wypadkowa z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie oraz służby ratunkowe.

Obaj kierowcy byli trzeźwi, jednak w wyniku zderzenia poszkodowani trafili do szpitala. Jeden pas ruchu w kierunku Rzeszowa został zablokowany, a utrudnienia potrwają co najmniej do godziny 14:00.

W przeddzień Wszystkich Świętych, gdy ruch na drogach znacząco wzrasta, policja apeluje o rozwagę, ostrożność i dostosowanie prędkości do warunków jazdy.
Źródło: KMP Rzeszów

Podziel się z innymi

Shares

Na kogo oddasz głos w wyborach Prezydenta RP 18 maja 2025 roku ?
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.