Akcja "Pomóżmy Tomusiowi" już w najbliższą niedzielę 11 lutego - ziemiadebicka.pl

Akcja “Pomóżmy Tomusiowi” już w najbliższą niedzielę 11 lutego


27846701_1975968005999447_889376750_oW niedzielę 11 lutego, na Sali gimnastycznej, przy ulicy Kościuszki 32, obok Urzędu Miasta będzie miała miejsce akcja charytatywna Pomoc dla Tomka, z której cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację  Tomaszka z Kamienicy Górnej. Mamy nadzieję, że mieszkańcy całego powiatu i nie tylko włączą się w tę szczytną akcję.

Jestem pod wrażeniem zaangażowania i chęci pomocy. W kilka minut po tym jak zamieściłam post na portalu społecznościowym zaczęli zgłaszać się ludzie chętni w taki czy inny sposób wesprzeć akcję. Stąd tak bogaty program wydarzenia. Każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. Akcja zaczyna się o godzinie 13.00 przewidziany czas jej zakończenia to godzina 20.00. Wystąpią tutejsi soliści z 2 LO oraz takie zespoły jak Why Not, Distric 2 oraz Cold Fire. Nie zabraknie pokazów tanecznych dzieci z Niepublicznego Przedszkola Językowego Happy Kids, ze szkoły tańca Fame oraz Soul Dance. Siłownia Soho wyszła z propozycją poprowadzenia mini olimpiady sportowej dla rodzin. Dj Kinder Sid zadba poprzez animacje i zabawy o dobry nastrój małych i dużych uczestników akcji. Odbędzie się również licytacja- mamy vouchery od partnera imprezy Firmy Olimp Labs, która również przekazała limitowaną koszulkę z autografem Roberta Kubicy, z numerem 14- dniem urodzin Tomka. Nie zabraknie gadżetów i karnetów od Klubu Endorfina i Plaza Sport. Będzie również możliwość zaopatrzenia się w inne gadżety podarowane przez okolicznych mieszkańców oraz skorzystać z zabiegu na dłonie. Będzie też coś dla fanów motoryzacji – pokaz pięknych mustangów. Tego dnia będziemy kwestować również w Galerii Dębickiej oraz w Galerii Raj.

Patronat honorowy nad akcją objął burmistrz miasta Dębica oraz Stowarzyszenie Możemy Wszystko. Niespodzianką jest pierwsze w tym roku wielkie grillowanie, za które odpowiedzialny jest Pan Piotr Bassara. Będą też inne atrakcje kulinarne- różnego rodzaju ciasta, zupy, przekąski.

Zachęcam do udziału w niedzielnej akcji dla małego Tomaszka, podczas której mocno w to wierzę może stać się cud- czyli uzbieramy potrzebną sumę pieniędzy. Dobro powraca ze zdwojoną siła, dlatego bądźmy razem, bo w grupie siła.

Bernadetta Lechowicz

Patronat medialny nad akcją objął m.in. portal ziemiadebicka.pl