-->

Aleksander Mazur, najlepszy maturzysta w Polsce 2020 o Gali „Matura na 100 procent”

W najbliższy piątek, 25 września Olek Mazur, absolwent Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Dębicy i najlepszy maturzysta w Polsce w 2020 roku online weźmie udział w Gali VII edycji Ogólnopolskiego Projektu „Matura na 100 procent”, która odbędzie się w Katowicach.

„Bardzo się cieszę z wyróżnienia, niestety nie będę mógł stawić się osobiście na gali, która w tym roku będzie tylko wirtualna z powodu pandemii. W ubiegłych latach była to dwudniowa gala, organizowana z dużym rozmachem, ale w tym roku niestety razem z innymi laureatami będziemy mogli tylko oglądać ją z domów” – mówi Aleksander Mazur .

Taka formuła gali w związku z pandemią będzie miała miejsce po raz pierwszy. Podczas gali prowadzący przedstawi 24 laureatów, natomiast po gali odbędzie się wideokonferencja laureatów z mediami.

Aleksander Mazur, absolwent dębickiego „Kwiatka”, klasy o profilu matematyczno – informatycznym zdobył najwyższy z możliwych do osiągnięcia wynik z matematyki podstawowej i matematyki rozszerzonej – po 100 % i 100% z języka angielskiego podstawowego zdobywając tytuł najlepszego maturzysty w Polsce w roku 2020.

„To wyróżnienie stanowi dla mnie ogromną motywację do dalszej ciężkiej pracy na studiach i powoduje, że z optymizmem patrzę w przyszłość i liczę na kolejne sukcesy” – dodaje Aleksander.

Transmisja Gali rozpocznie się 25 września o godz. 12.00.

Link do transmisji poniżej .

Przeczytaj także: Aleksander Mazur: Oprócz matematyki lubię podróże, piłkę nożną i gry komputerowe

Podziel się z innymi
0Shares
0 0