-->

Architekt Anna Odrzywołek przeszła na emeryturę

W Urzędzie Gminy w Dębicy odbyło się uroczyste pożegnanie Pani mgr inż. arch. Anny Odrzywołek, urbanistki odchodzącej na zasłużoną emeryturę po ponad 17 latach pracy na rzecz Gminy Dębica i jej mieszkańców. Współpracę z Urzędem rozpoczęła w kwietniu 2003 r., którą po krótkiej przerwie w 2015 r. kontynuowała do grudnia 2020 r. jako główny specjalista ds. urbanistycznych.

Przejście na emeryturę to szczególny moment, który warto odpowiednio uczcić, zwłaszcza jeśli wyznacza on koniec wieloletniej i owocnej współpracy. Sumienny i lojalny pracownik to skarb dla każdej firmy niezależnie od branży. Po wielu latach przychodzi jednak czas pożegnania. Choć emerytura stanowi koniec kariery zawodowej, to nie należy zapominać, że wyznacza także nowy etap w życiu człowieka. 

Podsumowując Pani karierę, chcemy aby wzięła Pani pod uwagę, że oprócz ciężkiej pracy, jubileuszy, awansów, chwil radosnych i smutnych wystąpiły również inne czynniki. Jednym z nich jest wdzięczność wszystkich tych, którym pomagała Pani służąc swoją wiedzą i doświadczeniem. Przeżyła Pani wspólnie z naszym Urzędem wiele różnych momentów i zawirowań. Mamy za sobą wspaniałe czasy i trudne momenty. Zmieniały się strategie, koncepcje i cele. Dla Pani, niezależnie od tego co działo się dookoła, zawsze najważniejsza była podstawowa zasada, a mianowicie uczciwość w pracy.

Droga Pani Anno, dziękujemy za te piękne lata, poświęcenie i oddanie, lojalność oraz trud włożony w pracę w naszej Gminie. Wyrażamy także nadzieję, że nie zapomni Pani o nas i podobnie jak my wszyscy, będzie dobrze wspominać spędzone tutaj chwile. Chcemy zapewnić Panią, że będzie Pani u nas zawsze mile widzianym gościem.

źródło: Urząd Gminy Dębica

Podziel się z innymi
0Shares
0 0