Basen w Latoszynie znów czynny! Od ósmego czerwca ponownie będzie można korzystać z leczniczych kąpieli!

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy już korzystali z leczniczych kąpieli w Latoszynie Zdroju i odczuli dobroczynne działanie tych wód. Od ósmego czerwca basen znów będzie otwarty dla kuracjuszy. Jednocześnie z kąpieli będzie mogło korzystać 15 osób. Uwaga! Pierwszego dnia ponownego otwarcia basenu wejście dla wszystkich chętnych gratis!

Basen jest w pełni przygotowany na przyjęcie klientów zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego. Kąpiel będzie odbywać się bez maseczek, ale trzeba będzie zachować dystans od innych kąpiących się osób. Na jedną osobę musi przypadać 4 metry kwadratowe, zasada ta nie dotyczy rodzin. Na basenie może przebywać jednocześnie 15 osób. Poza halą basenu noszenie maszeczek jest obwiązkowe, będą one dostępne dla korzystających z basenu gratis.

-Zapraszamy wszystkich chętnych w najbliższy poniedziałek ósmego czerwca 2020 roku w godzinach od 12.00 do 20.00. Tego dnia wejście dla wszystkich chętnych jest gratis. – mówi Paweł Wolicki, prezes spółki zarządzającej basenem. W razie oczekiwania na wejście na basen zachęcamy do wykupienia biletu i krótkiego spaceru po przepięknej wiosennej okolicy Uzdrowiska.

Istnieje również możliwość wykupienia zbiorowych kąpieli. Informacje na ten temat można uzyskać pdo numerem telefonu 14 627 92 80.

Latoszyński basen zaprasza tych wszystkich których strzyka w kościach, łupie w krzyżach i mają dolegliwości skórne. Siarkowa woda w Latoszynie pomaga w leczeniu tych dolegliwości, co na własnym przykładzie doświadczyło wiele osób, które korzystały z leczniczych kąpieli w Uzdrowisku przed epidemią. Basen będzie czynny od najbliższego poniedziałku.

Podziel się z innymi
0Shares
0 0