-->

Bobrowa: Woda całkowicie zalała im dom. Potrzebna pomoc przy zebraniu środków na jego remont

W wyniku ulewnych deszczy, które w nocy z 21 na 22 maja przeszły przez Bobrową całkowicie został zalany dom Państwa Tobołów. W domu woda osiągnęła poziom 60 cm. Zalane zostały wszystkie pomieszczenia. Zniszczenia są ogromne. Na chwilę obecną dom nie nadaje się do zamieszkania. Rodzina musiała go opuścić i zamieszkać w innym miejscu. Dla poszkodowanych została założona zbiórka na remont domu po powodzi. Każdy może ją wesprzeć finansowo wchodząc na https://pomagam.pl/bobrowapowodz i wpłacając datek.
„W wyniku ulewnych deszczy jakie kilka dni temu przeszły przez Bobrową został całkowicie zalany dom moich rodziców. Zalane zostały wszystkie meble, których nie udało się wynieść na czas tj. meble kuchenne, łóżka, szafy, kuchenka, piekarnik i wiele innych rzeczy. Podłogi niemal w całym domu są do wymiany. Ściany wymagają osuszania i nie wiadomo kiedy będzie można ponownie zamieszkać w budynku. Bardzo proszę każdego kto może o pomoc w zebraniu funduszy na remont domu moich rodziców. Mam nadzieję, że znajdą się ludzie dobrej woli którzy chcieliby pomóc. Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą pomoc” – mówi naszej redakcji Kamil Toboła, syn poszkodowanych.
Z wstępnych oszacowań strat w Bobrowej wynika, że dom Państwa Tobołów, w którym mieszkają oni z córką i 8 letnią wnuczką ucierpiał najbardziej i wymaga generalnego remontu. Zebrane podczas zbiórki na pomagam.pl fundusze w całości zostaną przekazane na remont domu.
TUTAJ możesz wesprzeć zbiórkę.

Podziel się z innymi
0Shares
0 0