Czterech kierowców straciło prawa jazdy za nadmierną prędkość

O 66 km/h dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym, przekroczył 71-letni kierowca skody. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Dębiccy policjanci, za nadmierną prędkość, zatrzymali jeszcze uprawnienia do kierowania trzem innym kierowcom. Funkcjonariusze apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Podczas minionego weekendu, na terenie powiatu dębickiego, 4 kierowców straciło prawo jazdy. Przyczyną była nadmierna prędkość. Wśród nich był 71-letni mieszkaniec Choczewa. Kierując skodą, jechał przez miejscowość Klecie. Dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym przekroczył o 66 km/h.

Policjanci zatrzymali również prawo jazdy, 54-letniemu mieszkańcowi Jasła. Przez Strzegocice mężczyzna jechał bmw z prędkością 103 km/h. Kolejnym kierującym, który stracił uprawnienia do kierowania, był 30-letni mieszkaniec Przemyśla. W Brzostku, w terenie zabudowanym, przy ograniczeniu do 50 km/h, jechał volvo mając na liczniku 105 km/h. Uprawnienia stracił również 38-letni mieszkaniec Skalmierzyc. Mężczyzna, jadąc mercedesem przez Klecie, przekroczył dozwoloną prędkość o 56 km/h.

Apelujemy o rozsądek i rozwagę za kierownicą oraz zdjęcie nogi z gazu. Przypominamy, że nadmierna prędkość wciąż jest główną przyczyną wypadków drogowych. Osoby, które nie przestrzegają przepisów i obowiązujących limitów prędkości, narażają siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.

Podziel się z innymi
0Shares
0 0