Dębicki Dzień Urody z Instytutem Piękna Esthederm

W piątkowy wieczór, w kameralnej atmosferze odbyła się tegoroczna edycja zorganizowanego po raz trzeci przez dr n. farm. Lucynę Samborską we współpracy z Instytutem Piękna Esthederm Dnia Urody. Spotkanie odbyło się z okazji obchodzonego 9 września Międzynarodowego Dnia Urody. Na uczestniczki które przybyły na Dębicki Dzień Urody czekały liczne atrakcje i upominki.

Spotkanie rozpoczęło się tuż po godzinie 19.00. Przybyłe na wydarzenie panie przywitała dr Lucyna Samborska, która przedstawiła współorganizatorki spotkania – przedstawicielki Instytutu Piękna Esthederm oraz drugą z współorganizatorek wieczoru Katarzynę Zielińską z Manufaktury Zdrowia.

Dzisiejszy wieczór jest dla nas doskonałą okazją by odpocząć, zafundować sobie chwilę relaksu oraz zadbać o wygląd i zdrowie. Spotkanie jest zorganizowane w bardziej kameralnej atmosferze, ale myślę, że będzie miło, interesująco i z korzyścią dla naszej urody i zdrowia” – powiedziała przed rozpoczęciem spotkania Lucyna Samborska.

Wieczór rozpoczął się prezentacją przez panie kosmetolog z Instytutu Piękna Esthederm marki luksusowych kosmetyków Esthederm. Panie przybliżyły historię marki i jej powstania oraz zaprezentowały ofertę produktową marki, a następnie przeprowadziły na modelce zabieg kosmetyczny przy użyciu wspomnianych produktów.

Uczestniczki spotkania mogły obserwować przeprowadzanie tego zabiegu etap po etapie i zadawać pytania odnośnie jego przebiegu i oczekiwanych rezultatów.

Prezentacja zabiegu pielęgnacyjnego nie była jedyną atrakcją wieczoru. Uczestniczki spotkania mogły także porozmawiać z paniami z Instytutu Piękna Esthederm, zapytać o sposoby pielęgnacji i przeznaczenia poszczególnych produktów oraz przetestować kilkanaście produktów podczas odbywającej się przed zabiegiem prezentacji.

Przedstawicielki Instytutu służyły poradami kosmetycznymi które serie kosmetyków właściwe są do pielęgnacji określonego typu skóry oraz udzielały porad z zakresu walki ze zmarszczkami w codziennej pielęgnacji skóry.

Każda z uczestniczek spotkania otrzymała do przetestowania w domowym zaciszu produkty marki Esthederm, natomiast dr Lucyna Samborska ufundowała dla wszystkich uczestniczek spotkania preparaty witaminowo-owocowe wzbogacające codzienną dietę.

Wśród pań uczestniczących w Dniu Urody zostały także rozlosowane nagrody, które ufundowała Manufaktura Zdrowia i firma Medicoxy. Dwie Panie otrzymały vouchery na bezpłatne zabiegi pielęgnacyjne z zakresu fizjoterapii estetycznej, natomiast 10 uczestniczek stało się szczęśliwymi posiadaczkami voucherów od firmy Medicoxy na zabieg w komorze hiperbarycznej w Manufakturze Zdrowia.

Podziel się z innymi
0Shares
0 0