Dębickie firmy z certyfikatami i statuetkami konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" - ziemiadebicka.pl

Dębickie firmy z certyfikatami i statuetkami konkursu “Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”


 

Stoisko Piekarni "Roztoczyński" : Od lewej: Alicja Gorlej pracownik piekarni, dr Henryk Roztoczynski właściciel firmy, Elżbieta Fiołek pełnomocnik firmy

Stoisko Piekarni “Roztoczyński” : Od lewej: Alicja Gorlej pracownik piekarni, dr Henryk Roztoczynski właściciel firmy, Elżbieta Fiołek pełnomocnik firmy.

Działająca w Dębicy od 200 lat Piekarnia “Roztoczyński” za “Podpłomyk Milenijny”, firma “Mateo” za “Pierogi Ruskie”, Firma “Cimesmak” za Żurek Brzeźnicki i Żurek Biały Brzeźnicki oraz  Olimp Laboratories sp. z o.o. za Artikontm MSM, Podkarpackie Zakłady Mechaniczne Sp. z o.o. sp. k. za Line-X – innowacyjne poliuretanowe powłoki i Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA za ceramiczną farbę do wnętrz MAGNAT – sypialnia pokój dziecka, wczoraj, 30 listopada w podrzeszowskiej Jasionce na gali wieńczącej Kongres “Business Without Limits” i targi “Made in Podkarpackie” zostały wyróżnione statuetkami konkursu “Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” i konkursu “Dobre bo podkarpackie” za najlepsze produkty.

O nagrody i wyróżnienia w konkursie „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” w tym roku ubiegało się 150 firm z całego Podkarpacia. Nagrody, wyróżnienia i certyfikaty przyznawane były w kilku kategoriach, m.in. dla mikro, małych, średnich i dużych firm, firmy 10-lecia, 25-lecia i 50-lecia.

Laureaci w kategorii Najlepsze Produkty:

W kategorii firmy małe:statuetka dla “BAMA LOGISTICS” Sp. z o.o.
W kategorii firmy średnie wyróżnienie dla Podkarpackie Zakłady Mechaniczne Sp. z o.o. s.k.
W kategorii firmy duże statuetka dla OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.
W kategorii Innowacje dla Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.
W kategorii Firma 25-lecia Statuetka dla OMEGA Pilzno ITiS Godawski&Godawski Sp. z o.o., VENTOR Energi Sp. z o.o.
W kategorii Manager Roku: Prezes Mariusz Godawski – OMEGA Pilzno ITiS Godawski&Godawski Sp. z o.o. i V-ce Adam Godawski – OMEGA Pilzno ITiS Godawski&Godawski Sp. z o.o.

Certyfikaty za najlepsze produkty w konkursie “Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” otrzymali:
Piekarnia ROZTOCZYŃSKI Spółka z o.o. za PODPŁOMYK MILENIJNY
Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „MATEO za PIEROGI RUSKIE 450g,
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe “Cimesmak” Artur Legutko za Żurek Brzeźnicki z dodatkiem płatków owsianych oraz Żurek Biały Brzeźnicki
Olimp Laboratories sp. z o.o. za Artikontm MSM,
Podkarpackie Zakłady Mechaniczne Sp. z o.o. sp. k.za Line-X – innowacyjne poliuretanowe powłoki.

W tym roku certyfikat “Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej” otrzymała działająca od 200 lat w Dębicy Piekarnia “Roztoczyński”, której właścicielem jest dr Henryk Roztoczyński, a na co dzień zarządza nią pełnomocnik Elżbieta Fiołek.
“To dla nas duże wyróżnienie, zwłaszcza, że doceniony przez kapitułę konkursową produkt “Podpłomyk Milenijny” w naszej piekarni wypiekany jest od 2014 roku i przez tych kilka lat zyskał ogromną popularność zarówno w Polsce jaki w USA. Ciepłe Podpłomyki prosto z taśmy, które mają smak jak za dawnych lat można zakupić u nas sklepie przy ul Rzeszowskiej 17 w Dębicy. Co istotne są jest to produkty bez konserwantów i polepszaczy” – mówi Elżbieta Fiołek pełnomocnik Piekarni “Roztoczyński” w której obecnie pracuje 12 osób.


Girl Live Cams Ten Sex Zenko Magazine Theme