Dlaczego Studio Figura ? - ziemiadebicka.pl

Dlaczego Studio Figura ?


Studio Figura Dębica to miejsce stworzone specjalnie dla kobiet, które chciałyby zadbać nie tylko o swoje ciało, ale także swoje zdrowie, kondycję oraz sferę duchową.

Każda Pani, która zdecyduje się na wizytę w Studio jest traktowana indywidualnie. Oferowane zabiegi dobieramy odpowiednio do potrzeb naszych klientek. Posiadamy w pełni wykwalifikowaną kadrę, która odpowie na pytania oraz rozwieje ewentualne wątpliwości. Każda z Pań, która Nas odwiedzi znajdzie coś dla siebie. Atmosfera w Studio pozwoli Paniom czuć się swobodnie, komfortowo, jednym słowem jak w domu.

Oferujemy Paniom trzy strefy: fitness, wellness oraz medycynę estetyczną. Nasze urządzenia oparte są o nowoczesne technologie. Dzięki nim możemy odpoczywać i relaksować się a jednocześnie ćwiczyć i tracić centymetry, tak jak panie które są z nami od początku. Efekty widoczne są już po jednym zabiegu, dlatego klientki wychodzą od nas zadowolone i spełnione.

Studio Figura mieści się na ul. Strażackiej 24 w Dębicy w nowoczesnym budynku. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godziny 08:00 do 21:00 oraz w sobotę od godziny 09: do 14:00.

Wychodzimy do Pań z indywidualną ofertą promocyjną. Karnety dobieramy indywidualnie, dostosowując do potrzeb każdej z Pań.

Odwiedź również naszego Facebooka (studio figura dębica) i przekonaj się o rezultatach Naszych Klientek. Zapraszamy serdecznie Wszystkie Panie do skorzystania z naszej oferty.

Mnóstwo klientek nam zaufało zaufaj i Ty !!!