-->

„Droga do pewności siebie” – zbuduj swoją siłę !

12 października (piątek) o godzinie 17:30 w Hotelu GOLD przy ul. Sportowej 22 w Dębicy odbędzie się   kolejna edycja konferencji poświęconej pięknu, zdrowiu i urodzie „Droga do pewności siebie”. Podczas tej edycji uczestniczki będą miały okazję dowiedzieć się nie tylko jak zadbać o zdrowie i urodę, ale także jak zwiększyć pewność siebie.

„Zaplanowane na 12 października wydarzenie z jednej strony będzie kontynuacją tematyki podjętej podczas wrześniowego Dnia Urody, a z drugiej pokaże wiele nowych płaszczyzn dzięki którym każda z nas może się rozwijać i zwiększać swoją pewność siebie  oraz budować swoją pozycję zawodową” – mówi Lucyna Samborska, organizatorka przedsięwzięcia, która wszystkie chętne panie zaprasza na wydarzenie.

Jesteś zainteresowana wydarzeniem?
Wystarczy SMS o treści „Imię i nazwisko” na nr. telefonu 883-435-414 lub poprzez wiadomość na Facebooku.

Podczas eventu uczestniczki będą miały okazję skorzystać m.in. z bezpłatnego, profesjonalnego badania komputerowego kondycji skóry, które wykonają specjaliści IP Cliniq – Instytut Piękna,  z konsultacji psychologa sukcesu  Katarzyna Gac-Karelus, która podczas wieczoru przedstawi wykład :”Pozytywne nastawienie podstawą sukcesu” oraz porad Marty Kwolek – dyplomowanego Mistrza Wizażu, trenera profesjonalnych technik makijażu.

PROGRAM „Droga do pewności siebie”

17:30- Rejestracja uczestników
18:00- 18:20- Powitanie gości oraz wykład „Czy można przekuć porażkę na sukces” – dr n. farm. Lucyna Samborska
18:20- 18:35- „Pozytywne nastawienie podstawą sukcesu”,- prowadzi psycholog sukcesu: Katarzyna Gac- Karelus
18:35- 18:55- „Programy przeciwstarzeniowe, medycyna estetyczna, nowoczesne technologie w kompleksowej dbałości o ciało i zdrowie”,- prowadzi Edyta Dedek, Dyrektor Instytutu Piękna IP Cliniq
18:55- 19:15- „Jak nie zwariować w świecie zmieniającej się mody?”- prowadzi stylista wizerunku Sofi Socha
19:15- 19:45- „Lekcja makijażu wieczorowego”- prowadzi wizażystka Marta Kwolek
19:45 – 20:15- Podsumowanie i loteria- zakończenie

W gronie prelegentów konferencji znaleźli się m.in.  Edyta Dedek, Marta Kwolek  i Katarzyna Gac-Karelus.

Edyta Dedek Dyrektor IP Cliniq – Instytut Piękna w Rzeszowie przy Centrum Medycznym Medyk. Ukończyła ekonomię, zarządzanie oraz psychologię kliniczną. Od początku ścieżki zawodowej związana zarządzaniem, mediami, komunikacją i obszarem Public Relations.
Współtwórca największego w Polsce festiwalu jazzowego oraz nowej jakości komunikacji społecznej dla organizacji pozarządowych, działając zawodowo przez osiem w hospicjum dziecięcym. Pomysłodawca i twórca kampanii społecznych, wizerunkowych, rebrandingowych oraz prelegent na kongresach i sympozjach dedykowanych przede wszystkim dla kobiet i specjalistów w obszarze zarządzania, umiejętności miękkich i działań PR.
Odpowiedzialna za zarządzanie, tworzenie i branding marek. Ceniąca łagodną uważnośći życzliwy stosunek do świata, ludzi, zwierząt i roślin.
Zwolenniczka zmiany akcentu z młodości na naturalność ,która jest dziś wyznacznikiem piękna. Wspierająca działania kobiet działających w biznesie i czerpiących satysfakcję z łączenia ról społecznych tj. macierzyństwa, kariery zawodowej a także dbałości o swoje samopoczucie i urodę.
Wyznająca zasadzę, że piękno kobiety jest nie tylko w urodzie ale przede wszystkim w jej poczuciu wartości. Kobieta jest piękna kiedy sama ze sobą się dobrze czuje. Nie ma piękna absolutnego. Jedyne Idealne Piękno to to, które jest w nas. Propagatorka idei, że medycyna estetyczna nie służy do zatrzymaniu czasu, lecz ma pozwolić pięknie dojrzewać Stąd zaangażowanie w markę IP Cliniq, która wspiera dążenie do bycia naturalnie piękną przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i medycyny estetycznej.

Katarzyna Gac-Karelus- absolwentka Wydziału Psychologii, Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Specjalność: psychoprofilaktyka. Psycholog, certyfikowany trener, członek ITFF (International Trainers and Federation) w Łodzi. Właścicielki Serenity: Szkolenia, facylitacja, konsultacje firmy świadczącej usługi psychologiczne i szkoleniowe dla biznesu. Pracuje w nurcie humanistycznym korzystając z narzędzi psychologii pozytywnej, bazuje na Modelu Dobrobytu Martina Seligmana. Prowadzi szkolenia i warsztaty teambuildingowe, podczas których uczestnicy poznają swoje mocne strony, rozwijają kreatywność, pracują nad zmianą nawyków, poznają swoją osobowość i przede wszystkim dobrze się bawią. Współpracuje z firmami i organizacjami, pomagając rozwijać potencjały osobiste i zespołowe, co długofalowo przekłada się na ich efektywność i produktywność.
Obraz może zawierać: 1 osoba, okulary i na zewnątrz.

Marta Kwolek – dyplomowany Mistrz Wizażu, trener profesjonalnych technik makijażu, projektantka i autorka fantazyjnych nakryć głowy i stylizacji do sesji zdjęciowych, współautorka wystawy ##BEAUTY, specjalizuje się w makijażu ślubnym i artystycznym, swoje prace publikuje w prasie branżowej, właścicielka Studia Makijażu w Tyczynie. Jak wykonać perfekcyjnie makijaż wieczorowy? Wykonywanie makijażu to sztuka, dlatego Marta Kwolek make-up artist tego dnia podpowie, jak krok po kroku wykonać idealny makijaż.

Podziel się z innymi
0Shares
0 0