Dzień Babci i Dziadzia już 21-22 stycznia w Endorfinie - ziemiadebicka.pl

Dzień Babci i Dziadzia już 21-22 stycznia w Endorfinie


 21 i 22 stycznia (poniedziałek i wtorek) w Endorfinie świętowany będzie Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji jubilaci, przy podaniu super tajnego hasła: „Dzień Babci”, „Dzień Dziadka” wchodzą do Klubu za darmo!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wiele atrakcji!

TRENING PROZDROWOTNY – zajęcia grupowe, na których nauczymy się prawidłowych wzorców ruchowych oraz wzmocnimy mięśnie głębokie, odpowiedzialne za odciążenie kręgosłupa.

Poniedziałek:

17:00 Trening Prozdrowotny z Kasią Mitoraj

19:00 Zdrowy Kręgosłup z Kasią Mitoraj

Wtorek:

09:30 Zdrowy Kręgosłup z Gosią Skwirut,

17:00 Zdrowy Kręgosłup z Kasią Mitoraj

19:00 Trening Prozdrowotny z Adrianem Światowiec

W godzinach 18:00 – 20:00 odbędą się także:

PORADY DIETETYCZNE – Dietetyczki z Bonne Sante Dębica – Gabinety Dietetyczne przeprowadzą analizę składu masy ciała oraz udzielą cennych wskazówek dietetycznych.

PORADY KOSMETYCZNE – Dermokonsultacje z MARY KAY, dzięki którym dowiesz się jak dbać o swoją skórę by zawsze wyglądać olśniewająco. Dodatkowo każdy będzie miał możliwość skorzystania z kultowego zabiegu „Satynowe Dłonie” oraz otrzymania upominków kosmetycznych.

TEST SŁUCHU wykonywane przez MarMed, z możliwością otrzymania bezpłatnego zaproszenia na badanie słuchu.

KONSULTACJE Z TRENERAMI – Krzysiek i Robert będą do Waszej dyspozycji od 17:00 do 20:00, aby oprowadzić po Klubie oraz udzielić wskazówek związanych z aktywnością fizyczną.

Zatroszcz się o zdrowie swojej Babci i Dziadzia i przyprowadź ich do Endorfiny, aby mogli skorzystać z przygotowanych dla nich atrakcji!

źródło: Endorfina Fitness&Squash