Dzień Kobiet w Nagawczynie

9 marca w Domu Kultury w Nagawczynie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet pt.”Beautiful Woman”, na którym zaproszone Panie mogły zasięgnąć porad kosmetycznych, fryzjerskich, dietetycznych oraz zadbać o swój wzrok poprzez dobór odpowiednich okularów i oprawek.

O piękny wygląd i eleganckie fryzury zadbały Panie: Salon Fryzjerski Natalia Wadas, Studio Fryzur Barbara Korus, które w trakcie imprezy świadczyły usługi fryzjerskie czesząc Panie i układając  piękne fryzury.

Natomiast jak zdrowo się odżywiać i jak zadbać o swoje zdrowie z ciekawą prelekcją wystąpiła Pani Diana Pietraszewska – dietetyczka, autorka bloga www.fat-or-not.pl

O doborze odpowiednich okularów porad zasięgnąć można było u przedstawicieli Salonu Vision Express, którzy dla Pań przygotowali drobne prezenty i upominki.

Ciekawostką spotkania była możliwość skorzystania z profesjonalnego masażu, który wykonywała fizjoterapeutka Pani Renata Składanowska – Żyła.

Dla wszystkich uczestników czekał skromny poczęstunek oraz życzenia przygotowane przez wolontariuszy z Centrum Wolontariatu Dzieci i Młodzieży Gminy Dębica: Annę Bieszczad, Zuzię Czaję, Marcelinę Gomułka, Olę Pazdan.

Niespodziankę przygotował również wójt Stanisław Rokosz, który zaskoczył Panie swoją obecnością i serdecznymi życzeniami z okazji Dnia Kobiet.

O oprawę muzyczną zadbała Pani Ewelina Krawiec właścicielka Szkoły Muzycznej pt.’Muzykomania” w Nagawczynie i jej zdolni uczniowie

Organizatorami przedsięwzięcia byli: Radna Gminy Dębica Agata Wiater, Ewelina Krawiec, Klub Seniora w Nagawczynie, OSP w Nagawczynie, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica w osobie Pana dyrektora Marcina Ciszka.

Źródło: UG Dębica