Dzień Otwarty Przytuliska - ziemiadebicka.pl

Dzień Otwarty Przytuliska


plakat dzień_otwarty2_wglądówkaW dniu 9 lipca 2016 r. (sobota) odbędzie się Dzień Otwarty Przytuliska dla psów przy ZUM w Dębicy, który rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 15.00. Wejście przez bramę główną ZUM Sp. z o.o. (druga brama za stacją paliw Dezako).

Dzień Otwarty w przytulisku to kolejna już wspólna akcja wolontariuszy – miłośników zwierząt oraz urzędników i pracowników Zakładu Usług Miejskich w Dębicy, gdzie działa przytulisko.

Cel przedsięwzięcia jest niezmienny: pokazanie mieszkańcom, jak wygląda przytulisko, zachęcenie ich do adopcji zwierząt.

Dni Otwarte w przytulisku zawsze cieszą się zainteresowaniem, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. Mamy nadzieję, że podobnie będzie i tym razem, a nasze podopieczne czworonogi znajdą nowy i odpowiedzialny dom. To również dobra okazja do wsparcia schroniska – mówi Mariusz Szewczyk Burmistrz Miasta.

To głównie młodzi ludzie z pomocą swoich rodziców decydują się na przygarnięcie zwierzaka. Tym bardziej, że wszystkie psiaki przebywające w przytulisku mają aktualne badania lekarskie, są pod opieką weterynaryjną.