Dzisiaj otwarcie Parku Linowego w Pustkowie -Osiedlu. Dziś i jutro wstęp bezpłatny

Dzisiaj, 1 sierpnia o godzinie 14:00 odbędzie się oficjalne otwarcie Parku Linowego w Pustkowie-Osiedlu.

W Parku Linowym będzie można skorzystać z 2 tras o różnym stopniu trudności.

  1. Trasa dziecięca ( zielona ) – przeznaczona głównie dla dzieci, ale mogą z niej korzystać również osoby dorosłe. Trasa składa się z 17 przeszkód tj.: wejście po pochylni, pajęczyna, kropki, kreski ,makarony, most z sieci, kacza kładka, beczka, bieg przez płotki, linki V, skok indiański, drabiny, kładki półkola, tyrolka, sanki, belki V, platformy, zjeżdżalnia.
  1. Trasa standard ( niebieska ) – przeznaczona dla młodzieży i dorosłych, ale mogą z niej korzystać również dzieci. Trasa składa się z 17 przeszkód nieco trudniejszych od tych na trasie dziecięcej tj.: ścianka wspinaczkowa, linowa kładka, most birmański, tunel z sieci, linoskoczek, poziome iksy, tyrolka, trapezy zygzak, dna, opony, huśtawka, obręcze i belki, trapezy, siatka U, trawers po sieci, zejście po palu.
  1. Trasa szkoleniowa – jest to naziemne stanowisko do odbycia szkolenia oraz przeprowadzenia ćwiczeń z obsługi sprzętu asekuracyjnego.

Godziny otwarcia Parku Linowego w Pustkowie-Osiedlu :

  1. W dniach 1-2 sierpnia 2020 r. – w godz. 14:00 – 19:00 – wejście bezpłatne
  1. Poniedziałki – nieczynne
  1. Wtorek – Niedziela – w godz. 14:30 – 18:30 – ( ostatnie wejście o godz. 18:00 ) – do połowy sierpnia wstęp bezpłatny

* Każda osoba korzystająca z Parku Linowego zobowiązana jest do bezwzględnego zapoznania się z Regulaminem Parku Linowego, jego przestrzeganiem oraz stosowania się do wszystkich poleceń wydawanych przez obsługę Parku Linowego w szczególności : Instruktorów oraz Ratowników.

Podziel się z innymi
0Shares
0 0 0