Fenomen SQUASHA - ziemiadebicka.pl

Fenomen SQUASHA


Turniej Squasha Endorfina (14)Poszukujesz dynamicznej formy aktywności? Spróbuj squash’a! Tu nie ma czasu na nudę! W klubie Endorfina Fitness & Squash mamy przygotowane dwa profesjonalne i pełnowymiarowe korty do gry w squasha.

Przygoda ze squash’em powinna rozpocząć się od odpowiedniego przygotowania. Kluczową kwestią stają się w tym momencie lekcje indywidualne pod okiem doświadczonego trenera. Udzieli on nie tylko cennych wskazówek technicznych, ale również podpowie, jak poprawić ogólną kondycję i wydolność, które są niezbędnymi elementami gry w squash’a. Trener pomoże również w odpowiednim doborze rakiety i sprzętu na kort.

Turniej Squasha Endorfina (64)Jeszcze do niedawna kojarzony z rozrywką dla zamożnych, dziś staje się coraz bardziej popularnym sportem, a dla wielu również stylem życia i pomysłem na siebie!

Squash jest idealną aktywnością przede wszystkim dla osób ambitnych, które cenią sobie perfekcję i urozmaiconą dynamikę ruchu. Trzeba pamiętać, że tego typu ogólnorozwojowa dyscyplina angażuje największe grupy mięśni, wspomaga refleks, szybkość i motorykę. Stanowi doskonałą formę rywalizacji, ale także jest świetnym pomysłem na atrakcyjne spędzenie wolnego czasu.

Honorujemy karty MULTISPORT oraz OK SYSTEM.

Serdecznie zapraszamy!

źródło:  ENDORFINA Fitness & Squash – Dębica