Gala Mistrzów 2018 w Szkole Podstawowej nr 5 w Dębicy - Zdjęcia i lista wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych - ziemiadebicka.pl

Gala Mistrzów 2018 w Szkole Podstawowej nr 5 w Dębicy – Zdjęcia i lista wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych


Ponad dwie godziny trwała część Gali Mistrzów w Szkole Podstawowej nr 5 w Dębicy podczas której ponad 100 uczniom wręczono nagrody i wyróżnienia w związku z uzyskanymi przez nich wynikami w konkursach przedmiotowych, sportowych i artystycznych w roku szkolnym 2017/2018. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 znowu znaleźli się w czołówce nagrodzonych nie tylko w Dębicy ale i w województwie.

Poniżej prezentujemy wyniki jakie uzyskali uczniowie “Piątki”, zarówno ci z szkoły podstawowej jak i gimnazjum.

Szkoła podstawowa 

Przedmiot Uczeń Klasa Tytuł Opiekun Wychowawca
Język Polski Wiktoria Marć 6A Laureat p. Dorota Pięta p. Elżbieta Baryłecka Wiktoria Bednarczyk 6A Laureat p. Dorota Pięta p. Elżbieta Baryłecka Tatiana Bolek 7D Finalista p. Dorota Pięta p. Dorota Pięta Maria Labak 6A Finalista p. Dorota Pięta p. Elżbieta Baryłecka Martyna Kosiba 7D Finalista p. Dorota Pięta p. Dorota Pięta Natalia Wnuk 7A Laureat p. Renata Soprych p. Renata Soprych Anna Kloc 7C Finalista p. Beata Braun p. Barbara Kubalica Jagoda Stanek 6D Finalista p. Klaudia Sobuś p. Dorota Myszczuk Gabriela Czachor 7E Finalista p. Jolanta Siarkowska p. Wiesława Klisiewicz

Przedmiot Uczeń Klasa Tytuł Opiekun Wychowawca
Historia Wiktoria Bednarczyk 6A Finalista p. Elżbieta Baryłecka p. Elżbieta Baryłecka Mateusz Wojdyła 7B Finalista p. Ewa Bokota p. Joanna Sobczyk Antoni Kraszkiewicz 7B Finalista p. Ewa Bokota p. Joanna Sobczyk

Przedmiot Uczeń Klasa Tytuł Opiekun Wychowawca
Przyroda Gabriela Czachor 7E Laureat p. Marzena Traciak p. Wiesława Klisiewicz Daria Berka 7D Finalista p. Marzena Traciak p. Dorota Pięta Zuzanna Gosek 7E Finalista p. Marzena Traciak p. Wiesława Klisiewicz Wiktoria Marć 6A Finalista p. Marzena Traciak p. Elżbieta Baryłecka Anna Kloc 7C Finalista p. Anna Doniec p. Barbara Kubalica Jagoda Stanek 6D Finalista p. Małgorzata Kloc p. Dorota Myszczuk
Przedmiot Uczeń Klasa Tytuł Opiekun Wychowawca
Matematyka Wiktora Marć 6A Laureat p. Joanna Sobczyk p. Elżbieta Baryłecka Jakub Baran 7E Finalista p. Joanna Sobczyk p. Wiesława Klisiewicz

Gimnazjum
Przedmiot Uczeń Klasa Tytuł Opiekun Wychowawca
Biologia Katarzyna Rojek 2A Laureat p. Elżbieta Tabas p. J. Słowińska-ZygmuntFizyka Jakub Grych 3A Finalista p. J. Słowińska-Zygmunt p. Beata BochnowskaGeografia Jakub Jarosz 3E Laureat p. Anna Doniec p. Violetta Łoch Andrzej Ziobro 3E Finalista p. Anna Doniec p. Violetta Łoch Karolina Kobosz 3A Finalista p. Anna Doniec p. Beata BochnowskaHistoria Marcin Zawora 3B Laureat p. Beata Bochnowska p. Elżbieta TabasMatematyka Monika Sarama 3A Finalista p. Danuta Czernecka p. Beata Bochnowska Jakub Grych 3A Finalista p. Danuta Czernecka p. Beata Bochnowska Piotr Sygulski 3A Finalista p. Danuta Czernecka p. Beata Bochnowska Andrzej Ziobro 3E Finalista p. Danuta Skiba p. Violetta ŁochJęzyk Polski Urszula Hendras 3E Laureat p. Violetta Łoch p. Violetta Łoch Wiktoria Prokop 3E Laureat p. Violetta Łoch p. Violetta Łoch Izabela Łoch 3B Laureat p. Renata Soprych p. Elżbieta Tabas Wiktoria Kwiatek 2A Laureat p. Renata Soprych p. J. Słowińska-Zygmunt Karolina Ozga 3B Finalista p. Renata Soprych p. Elżbieta Tabas Magdalena Płoszczyca 2C Finalista p. Renata Soprych p. Anna KołodziejJ. Angielski Jakub Grych 3A Finalista p. Dorota Błaszczyk p. Beata Bochnowska
Język Niemiecki Karolina Cierpich 3A Finalista p. Agata Szarek p. Beata Bochnowska Urszula Hendras 3E Finalista p. Joanna Garbulińska p. Violetta Łoch Karolina Kobosz 3A Finalista p. Joanna Garbulińska p. Beata Bochnowska

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2017/2018

1 INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA LA  – FINAŁY WOJEWÓDZKIE 27.09.2017
WYNIKI DZIEWCZĄT :- WIKTORIA BIGUS bieg na 600 m. – 4 MIEJSCE- ALEKSANDRA ŚLIWA bieg na 300 m. – 6 MIEJSCE- DAGMARA PASIK skok w dal – 10 MIEJSCE            Op. MACIEJ ZABOROWSKI

WYNIKI CHŁOPCÓW :- MARCIN ZAWORA skok wzwyż – 6 MIEJSCE             Op. JACEK STOGIERA
2 ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE – FINAŁY WOJEWÓDZKIE 05.03.2018
WYNIKI DZIEWCZĄT :1 MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM DZIEWCZĄT – DRUŻYNOWO SKŁAD: KAROLINA BARAN, ALICJA JASIŃSKA, MARTYNA KOSIBA, KAMILA MADURA

1 MIEJSCE INDYWIDUALNIE – KAROLINA BARAN
3 MIEJSCE INDYWIDUALNIE – KAMILA MADURA
6 MIEJSCE INDYWIDUALNIE – MARTYNA KOSIBA

WYNIKI CHŁOPCÓW :
2 MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM CHŁOPCÓW – DRUŻYNOWO SKŁAD: JAKUB BARAN, BENEDYKT BIENIEK, IGOR CIEBIEŃ, WIKTOR SKRZEK5 MIEJSCE INDYWIDUALNIE – BENEDYKT BIENIEK8 MIEJSCE INDYWIDUALNIE WIKTOR SKRZEK9 MIEJSCE INDYWIDUALNIE – JAKUB BARAN                                Op. ARKADIUSZ BURNAT, MICHAŁ WIKTOR, JACEK STOGIERA
3 GIMNASTYKA – FINAŁY WOJEWÓDZKIE 19-20 03 20185 MIEJSCE DZIEWCZĄT W FINALE WOJEWÓDZKIM – DRUŻYNOWOSKŁAD: JULIA KISIEL, JAGODA TOMASZEWSKA, ZUZANNA PLUTA, NADIA ŚLIWA2 MIEJSCE CHŁOPCÓW W FINALE WOJEWÓDZKIM – DRUŻYNOWOSKŁAD: WIKTOR ZBOCH, BARTŁOMIEJ SZEWC, RAFAŁ MACIASZEK, BARTOSZ MAZUR3 MIEJSCE W ĆWICZENIACH WOLNYCH – WIKTOR ZBOCH                                                                       Op. KRZYSZTOF JUŻECKI
4 FINAŁ WOJEWÓDZKI IMS W INDYWIDUALNO – DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 23.04.20184 MIEJSCE DRUŻYNOWO DZIEWCZĄT SKŁAD: WIKTORIA BIGUS, ALEKSANDRA ŚLIWA, ALICJA JASIŃSKA, NATALIA SZERSZEŃ, ŁUCJA SOKOŁOWSKA, ZUZANNA DZIURGOT, KAROLINA ORTYL
10 MIEJSCE INDYWIDUALNIE – WIKTORIA BIGUS                                                        Op. MACIEJ ZABOROWSKI

5 PŁYWANIE – FINAŁY WOJEWÓDZKIE 18.05.20182 MIEJSCE SZTAFETA 6 X 50 M. STYLEM DOWOLNYM DZIEWCZĄTSKŁAD: MARLENA PANZ, WIKTORIA RŻANY, PATRYCJA SZARANIEC, WIKTORIA BIGUS, NATALIA SZERSZEŃ, JOANNA ŚWIĄTEK.1 MIEJSCE 50M. STYLEM MOTYLKOWYM JOANNA ŚWIĄTEK2 MIEJSCE 50M.STYLEM DOWOLNYM NATALIA SZERSZEŃ2 MIEJSCE 50M. STYLEM KLASYCZNYM WIKTORIA RŻANY3 MIEJSCE 50M. STYLEM GRZBIETOWYM PATRYCJA SZARANIEC2 MIEJSCE SZTAFETA 6 X 50 M. STYLEM DOWOLNYM CHŁOPCÓWSKŁAD: ANTONI HORODYŃSKI, KRYSTIAN GOŹDZIASZEK, JAKUB KAŁUŻA, RAFAŁ MACIASZEK, WIKTOR TARASEK, ROBERT ŻYŁA.1 MIEJSCE 50M. STYLEM DOWOLNYM ANTONI HORODYŃSKI1 MIEJSCE 50M. STYLEM MOTYLKOWYM KRYSTIAN GOŹDZIASZEK3 MIEJSCE 50M. STYLEM DOWOLNYM JAKUB KAŁUŻA4 MIEJSCE 50M. STYLEM GRZBIETOWYM IGOR ZIMA7 MIEJSCE 50M. STYLEM DOWOLNYM JAN BEREŚ7 MIEJSCE 50M. STYLEM KLASYCZNYM RAFAŁ MACIASZEK
Op. SEBASTIAN GOGACZ , GABRIEL CZAPLA6LEKKOATLETYKA – FINAŁ WOJEWÓDZKI  23.05.20184 MIEJSCE SZKOLNA LIGA LEKKOATLETYCZNA DZIEWCZĄTSKŁAD: WIKTORIA BIGUS, ALEKSANDRA ŚLIWA, DAGMARA PASIK, KAMILA MADURA, ALICJA JASIŃSKA, NATALIA SZERSZEŃ, ŁUCJA SOKOŁOWSKA, ZUZANNA DZIURGOT, KAROLINA ORTYL, WIKTORIA BATOR, KAROLINA CIBA, MAGDALENA KUBISZTAL.
Op. MACIEJ ZABOROWSKI

 IGRZYSKA DZIECI 2017/2018

1 INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA LA – FINAŁY WOJEWÓDZKIE 26.09.17
WYNIKI DZIEWCZĄT:- ZUZANNA STEPANIAK bieg na 60 m. – 7 MIEJSCE- JUSTYNA SYNOWIECKA skok wzwyż – 10 MIEJSCE
Op. BEATA RUT
2 SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE 10 X 800 – FINAŁ WOJEWÓDZKI 19.10.17
8 MIEJSCE DZIEWCZĄT W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 10 X 800 M.SKŁAD: ALEKSANDRA JASKOT, OLIWIA KĘDZIOR, MARTYNA KUCZERA, OLGA SZAREK, KLAUDIA ORTYL, MARTYNA PIGÓRA, ALICJA ROJEK, ALICJA WOJNAROWSKA, NATALIA PARYS, ZUZANNA STEPANIAK                                                                                 Op. BEATA RUT
3 UNIHOKEJ – FINAŁY WOJEWÓDZKIE7 MIEJSCE DZIEWCZĄT W FINALE WOJEWÓDZKIM 15.03.18SKŁAD:  ALEKSANDRA JASKOT,  OLIWIA KĘDZIOR,  JULIA KUTA,  ROKSANA MANIAK,  KLAUDIA ORTYL,  MARTYNA PIGÓRA,  ALICJA ROJEK,  JULIA SOJA,  ZUZANNA STEPANIAK, OLGA SZAREK,  OTYLIA TEODORCZYK. Op. MICHAŁ WIKTOR
4 MIEJSCE CHŁOPCÓW W FINALE WOJEWÓDZKIM 09.03.18SKŁAD:  DAWID BALASA,  JAKUB GAWLE,  JAKUB KIERAŚ,  ADAM KOZIOŁ, TOMASZ MAGDOŃ,  KACPER MRYCZKO,  MIKOŁAJ PĘKALA, IGOR SMAGACZ, PIOTR SZOPPA, TOMASZ WOLSKI, OSKAR WRONA, KAMIL ŻĄDŁO.                                                                                                Op. MICHAŁ WIKTOR
4 GIMNASTYKA – FINAŁY WOJEWÓDZKIE 9 MIEJSCE DZIEWCZĄT W FINALE WOJEWÓDZKIM 19.03.2018SKŁAD: WIKTORIA KOPALA, MARTYNA KUCZERA, EMILIA BIESZCZAD, LENA SASAK,  MARTYNA PRAGŁOWSKA.                                                                                           Op. BEATA RUT
3 MIEJSCE CHŁOPCÓW W FINALE WOJEWÓDZKIM 20.03.2018SKŁAD : GABRIEL BARTNIK, RADOSŁAW DACZKOWSKI, JAKUB MOSIOR, MACIEJ ZIELIŃSKI2 MIEJSCE W WIELOBOJU GIMNASTYCZNYM – GABRIEL BARTNIK2 MIEJSCE W SKOKU PRZEZ KOZŁA – JAKUB MOSIOR3 MIEJSCE INDYWIDUALNIE W ĆWICZENIACH WOLNYCH – GABRIEL BARTNIK
Op. RAFAŁ LACH

5 ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE – FINAŁY WOJEWÓDZKIE 22.03.182 MIEJSCE DRUŻYNOWO W ŁYŻWIARSTWIE SZYBKIMSKŁAD : MARTYNA PIGÓRA, ROKSANA MANIAK, JULIA KUTA, DAWID BALASA, MIKOŁAJ PĘKALA, KAMIL ŻĄDŁO, ADAM KOZIOŁ.3 MIEJSCE INDYWIDUALNIE W KATEGORI DZIEWCZĄT –  ROKSANA MANIAK5 MIEJSCE INDYWIDUALNIE W KATEGORI DZIEWCZĄT –  JULIA KUTA4 MIEJSCE INDYWIDUALNIE W KATEGORII CHŁOPCÓW – DAWID BALASA5 MIEJSCE INDYWIDUALNIE W KATEGORI CHŁOPCÓW – KAMIL ŻĄDŁO8 MIEJSCE INDYWIDUALNIE W KATEGORI CHŁOPCÓW – MIKOŁAJ PĘKAL
Op. MICHAŁ WIKTOR , ARKADIUSZ BURNAT, DOROTA MYSZCZUK
6FINAŁ WOJEWÓDZKI IGRZYSK DZIECI W INDYWIDUALNO-DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 23.04.20187 MIEJSCE DZEWCZĄT DRUŻYNOWOSKŁAD: ZUZANNA STEPANIAK, NATALIA PARYS, ALICJA ROJEK, MARTYNA PIGÓRA, KLAUDIA ORTYL, ALICJA WOJNAROWSKA, OTYLIA TEODORCZYK.                                                                                  Op. BEATA RUT
10 MIEJSCE CHŁOPCÓW DRUŻYNOWOSKŁAD : MARCEL TATARSKI, MATEUSZ ĆWIK, PAWEŁ PRAGŁOWSKI, GABRIEL BARTNIK, KONRAD STANOCH, KACPER TUSZYŃSKI.
Op. STANISŁAW WAŁĘGA
7PŁYWANIE – FINAŁY WOJEWÓDZKIE 28.05.184 MIEJSCE SZTAFETA 6 X 25M DZIEWCZĄTSKŁAD: TATIANA BOLEK, EMILIA CIEŚLA, JOANNA JASKOT, MARTYNA GAJDA, JULIA JAJE, JULIA LIPIŃSKA, MARTYNA KRZYŻANOWSKA, JUSTYNA RYCZEK, KAJA MICHALIKINDYWIDUALNIE 3 MIEJSCE 50M STYLEM MOTYLKOWYM – TATIANA BOLEK6 MIEJSCE SZTAFETA 6 X 25M CHŁOPCÓWSKŁAD : RADOSŁAW DACZKOWSKI, FILIP ZAWISZA, GABRIEL BARTNIK, RADOSŁAW KARASIŃSKI, ERYK PRZETACZNIK, PAWEŁ PRAGŁOWSKI, WIKTOR KĘDZIORINDYWIDUALNIE 3 MIEJSCE 50M STYLEM MOTYLKOWYM – RADOSŁAW DACZKOWSKI
Op. SEBASTIAN GOGACZ , GABRIEL CZAPLA
8 LEKKOATLETYKA  4-BÓJ  – FINAŁY  WOJEWÓDZKIE 29.05.18
1 MIEJSCE W CZWÓRBOJU LA. DZIEWCZĄT (AWANS DO MISTRZOSTW POLSKI )SKŁAD: ZUZANNA STEPANIAK, NATALIA PARYS, ALICJA ROJEK, KLAUDIA ORTYL, OLGA SZAREK, MAŁGORZATA ŁABA                                                                             Op. BEATA RUT