Gdy masz kłopot z paznokciami…

Pani Monika Żdziebło bardzo sprawnie oczyściła i opatrzyła ranę na chorym palcu chłopca. Ulga w bólu była niemal natychmiastowa.

Gdzie szukać pomocy, gdy zaczyna boleć palec bo paznokieć wrasta w skórę? To częsta przypadłość, która spotyka dzieci jak i dorosłych. Do tej pory wielu dębiczan pomocy szukało w Rzeszowie, a tymczasem okazuje się, że Gabinet Podologiczny znajduje się w Dębicy.

Historia która przydarzyła się Łukaszowi była typowa dla tego typu schorzeń. Od kilku dni jeden z paznokci zbuntował się i zaczął wrastać w skórę powodując dotkliwy ból. Utrudniał chodzenie i z dnia na dzień stan się pogarszał.

Rzeszowskie Gabinety Podologiczne, bo taką nazwę noszą te zajmujące się tego typu problemami nie miały wolnych miejsc, a dziecko wymagało szybkiej pomocy.

-Czysty przypadek sprawił, że dostałem od znajomego numer telefonu do pani Moniki Ździebło, która jak się okazało prowadzi Gabinet Podologiczny w Dębicy. Zadzwoniłem do niej, prosząc o jak najszybszy termin wizyty z uwagi na zły stan zdrowia synka. Pani Monika przyjęła nas jeszcze tego samego dnia – mówi tata małego Łukaszka.

Cała wizyta trwała około pół godziny. Okazało się, że stan był dość poważny, koło paznokcia gromadziła się już ropa.

-Pani Monika bardzo sprawnie poradziła sobie z zabiegiem. Wyczyściła ranę i założyła opatrunek. Dziecko ulgę odczuło prawe natychmiast – relacjonuje rodzic. Bardzo jej jestem wdzięczny. Zabieg był wczoraj, a dziś dziecko czuje się już o niebo lepiej.

Gabinet Podologiczny prowadzony przez Monikę Ździebło znajduje się w Dębicy przy ulicy Kolejowej 39, naprzeciw Frazesa. Z czystym sumieniem polecamy jej usługi.

 

Podziel się z innymi
Shares