I Zlot FoodTracków w Dębicy w ostatni weekend kwietnia - ziemiadebicka.pl

I Zlot FoodTracków w Dębicy w ostatni weekend kwietnia


28 i 29 kwietnia po raz pierwszy na dębickim Rynku odbędzie się I Zlot FoodTracków. Na imprezę do Dębicy zjedzie około 20 foodtracków – najlepszych mobilnych restauracji z całej Polski. Na mieszkańców czekać będzie moc atrakcji i konkursów kulinarnych z nagrodami.

Jak zapowiadają organizatorzy imprezy każdy Foodtruck zaserwuje coś innego. Będą burgery, frytki belgijskie, kopytka, bubble wafle, hiszpańskie churrosy, kuchnia koreańska, meksykańska, tybetańska, włoska, tosty i wiele innych.
Zloty Foodtracków stały się w ostatnim czasie bardzo modne i uczestniczy w nich bardzo wiele osób, które na takie imprezy przychodzą całymi rodzinami i przyjemnie spędzają czas próbując smaków z różnych zakątków świata.

“Każdy kto przybędzie na zlot będzie mógł zagłosować na foodtrucka,który według niego jest najlepszy oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami, które będą organizowane podczas zlotu. Chcemy także aby każdy miał możliwość posmakowania street foodu, bo wielu osobom kojarzy się to z fast foodem, a wcale tak nie jest” – mówi Agata Zwiejska z Ligi Foodtracków, organizatorka imprezy.