-->

Jubileusz 80-lecia „Mechanika” – FOTOREPORTAŻ

Dzisiaj (13 października) mszą świętą o godz. 10.00 w kościele Miłosierdzia Bożego w Dębicy rozpoczęły się uroczyste obchody jubileuszu 80-lecia istnienia Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy , popularnego „Mechanika”.

Po mszy św. uczestnicy w pochodzie przemaszerowali do szkoły w której odbyły się oficjalne uroczystości związane z jubileuszem. Okolicznościowe listy i gratulacje na ręce dyrektor szkoły Bożeny Zielińskiej złożyli przedstawiciele władz miejskich, powiatowych, wojewódzkich i parlamentarzyści. Po przemówieniach zgromadzeni na sali gimnastycznej „Mechanika” goście mieli okazję obejrzeć część artystyczną, a po niej spotkać się w gronie znajomych na spotkaniu towarzyskim po latach.

Na znajdującym się na korytarzu szkoły jednym z tablów z lat 1965-1970 znaleźli się absolwenci szkoły, którzy ze wzruszeniem oglądali zdjęcia swoich kolegów i koleżanek sprzed 50 lat. W osobnej sali można było obejrzeć szkolne kroniki i wpisać się do ksiąg pamiątkowych.

Na godzinę 18.00 zaplanowane jest spotkanie absolwentów.

Obchody jubileuszu 80-lecia istnienia "Mechanika"

Dzisiaj mszą świętą o godz. 10.00 w kościele Miłosierdzia Bożego w Dębicy rozpoczęły się uroczyste obchody jubileuszu 80-lecia istnienia Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy , popularnego "Mechanika". Po mszy św. uczestnicy w pochodzie przemaszerowali do szkoły w której odbyły się oficjalne uroczystości związane z jubileuszem.

Opublikowany przez ziemiadebicka.pl Sobota, 13 października 2018

Podziel się z innymi
0Shares
0 0