Jurorzy You Can Dance zachwyceni Karoliną Olszewską. Karolina z biletem do Akademii You Can Dance Nowa Generacja !

Karolina Olszewska, utytułowana młoda tancerka z Dębicy swoim tańcem zachwyciła jurorów programu You Can Dance Nowa Generacja i znalazła się wśród 55 tancerzy, którzy otrzymują bilet do Akademii. W Akademii będzie miała okazję zgłębiać tajniki tańca z najlepszymi choreografami.

A tak po występie Karoliny wypowiadali się jurorzy:

„Ten występ był przepiękny. Masz świadomość ruchu, tego jak go wyciągasz. No łał ! Jesteś ogromnie dokładna w tym co robisz. Brakuje mi takiej pewności siebie, bo zdolności masz naprawdę niesamowite ! – powiedziała Klaudia Antos.

„Jak tańczyłaś to ja się o ciebie w ogóle nie martwiłem, patrzyłem jaką masz interpretację. Masz świetny potencjał na tancerkę profesjonalną. To jest na prawdę warte podkreślenia” – dodał Misha Kostrzewski. 

„Karolina, to był jeden z niewielu występów, który zachwycił mnie dokładnością i dojrzałością wykonania. Absolutna świadomość sceny. To mi się bardzo podobało. Przepięknie podkręcane stopy co świadczy o jakości, że jesteś tancerką. Jedziesz z nami !” – powiedział Augustin Egurrola.

Występ Karoliny Olszewskiej można obejrzeć pod poniższym linkiem:

Karolina Olszewska – Casting || You Can Dance – Nowa Generacja – YouTube

Więcej o Karolinie przeczytasz pod poniższymi linkami:

Międzynarodowy Dzień Tańca: Mistrzyni Świata Karolina Olszewska tańczy i maluje – ziemiadebicka.pl

Karolina Olszewska – stypendystka Miasta Dębica – ziemiadebicka.pl

Karolina Olszewska i jej mama Magda Olszewska opowiadały w „Pytaniu na śniadanie” jak wychowuje się Mistrza Świata! – ziemiadebicka.pl

Podziel się z innymi
0Shares
0 0