Karolina Olszewska w finale You Can Dance !!!

Karolina Olszewska w gronie finalistów You Can Dance Nowa Generacja
Fot. screen TVP1

Podczas dzisiejszego (21.11.2021) występu w You Can Dance Karolina Olszewska z Dębicy po solówce wywalczyła wejście do ścisłego finału.

Dzisiaj w telewizyjnej jedynce podczas rywalizacji i wejście do ścisłego finału n scenie zaprezentowało się 6 tancerzy w choreografiach grupowych, duetach oraz z dorosłymi tancerzami.

Na podstawie głosowania widzów, do kolejnego, finałowego odcinka awansowała od razu jedna dziewczynka i jeden chłopiec. Pozostała 4 tancerzy w gronie których znalazła się także Karolina Olszewska zaprezentowała się w solówkach.

Jak podkreślał Agustin Eggurola wybór spośród czterech tancerzy prezentujących się w solówkach był bardzo trudny. Spośród dwóch dziewczynek zwyciężyła i weszła do finału Karolina Olszewska .

Karolina Olszewska jest stypendystką Burmistrza Miasta. Młoda tancerka ma na swoim koncie tytuły Mistrzyni Polski, Europy i świata w tańcu artystycznym. Tylko w ubiegłym roku zdobyła m.in. tytuł Mistrzyni Polski solo modern do lat 12, Ossa 2020 r., tytuł Vice-Mistrzyni Polski solo jazz do lat 12, Ossa 2020 r., tytuł Vice Mistrzyni show dance do lat 12 z małą grupą, Świebodzice 2020, I miejsce w kat. solo modern 12-15 lat podczas Astra Dance Cup 2021. Rok wcześniej wytańczyła m.in. Mistrzostwo Europy Solo Show Dance Female Children w Sankt Petersburgu w Rosji i Mistrzostwo Świata Solo Female Juveniles 2 w stylu Contemporary Ballet w Płocku.

Podziel się z innymi
0Shares
0 0