LAB THERAPY Lirene - rozjaśniająco-wygładzający krem na okolice oczu - ziemiadebicka.pl

LAB THERAPY Lirene – rozjaśniająco-wygładzający krem na okolice oczu


ROZJAŚNIAJĄCO-WYGŁADZAJĄCY KREM NA OKOLICE OCZU Z MURUNGĄ, KWASEM ROZMARYNOWYM I WITAMINĄ C NA DZIEŃ I NA NOC – REWITALIZACJA
ZAAWANSOWANA PIELĘGNACJA LAB THERAPY 
to linia kosmetyków zainspirowana profesjonalnymi zabiegami, oparta na kwasach i peptydach stosowanych w gabinetach kosmetycznych. To linia stworzona z myślą o kobietach, które poszukują innowacyjnych rozwiązań w pielęgnacji, by zachować piękny wygląd skóry, bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom.

WYSOKIE STĘŻENIA SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH
Bogate w składniki aktywne formuły to unikatowe rozwiązanie w codziennej pielęgnacji. Wieloetapowe badania potwierdziły skuteczność i bezpieczeństwo produktów, by każda kobieta mogła cieszyć się profesjonalną pielęgnacją i pięknym wyglądem każdego dnia.

TECHNOLOGIA TRANSDERMAL-Q
Transdermal-Q
 to innowacyjne podejście do transportu składników aktywnych w głąb skóry. Technologia zapewnia podwójny efekt – działanie na powierzchni i od wewnątrz skóry. Składniki zostały zamknięte w specjalnych mikrosferach, które ułatwiają ich przenikanie do głębszych warstw naskórka, sprawiając, że pielęgnacja jest jeszcze skuteczniejsza.
Dzięki synergii działania składników aktywnych, skóra wokół oczu odzyskuje promienność, świeżość i młody wygląd.

MURUNGA to wyjątkowy składnik, dostarczający skórze naturalną witaminę C w wysokim stężeniu. Skóra pod oczami natychmiast zyskuje jaśniejszy, bardziej wypoczęty wygląd, a cienie i obrzęki są mniej widoczne.

KWAS ROZMARYNOWY to zaawansowany składnik osłaniający DNA komórek skóry przed starzeniem i wolnymi rodnikami dzięki czemu skóra wygląda młodziej.

WIDOCZNE REZULTATY*:
– promienna i świeża skóra wokół oczu 61%
– redukcja obrzęków pod oczami 57%
– głęboko nawilżona skóra 75%

*badanie IN VIVO, ocena 28 kobiet po 3 tygodniach stosowania.

Stosowanie:
codziennie rano i wieczorem nałożyć krem na oczyszczoną skórę okolic oczu. Pielęgnację dopełnić kremem do twarzy na dzień lub na noc Lab Therapy. Krem można stosować jako maseczkę na okolice oczu, zapewniając dodatkowy zastrzyk energii, nawilżenia i odmłodzenia.

DLA SKÓRY WOKÓŁ OCZU Z WIDOCZNYMI CIENIAMI, ZMĘCZONEJ I POZBAWIONEJ BLASKU.
DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W SIECI ROSSMANN.

Indeks
10E07406
Średnia cena detaliczna
37.99 zł
Pojemność opakowania
15 ml