LAB THERAPY LIRENE - serum spektakularnie odmładzające z ultrafillerem i fastlift complex na noc - odmłodzenie - ziemiadebicka.pl

LAB THERAPY LIRENE – serum spektakularnie odmładzające z ultrafillerem i fastlift complex na noc – odmłodzenie


ZAAWANSOWANA PIELĘGNACJA LAB THERAPY
to linia kosmetyków zainspirowana profesjonalnymi zabiegami, oparta na kwasach i peptydach stosowanych w gabinetach kosmetycznych. To linia stworzona z myślą o kobietach, które poszukują innowacyjnych rozwiązań w pielęgnacji, by zachować piękny wygląd skóry, bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom.

WYSOKIE STĘŻENIA SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH
Bogate w składniki aktywne formuły to unikatowe rozwiązanie w codziennej pielęgnacji. Wieloetapowe badania potwierdziły skuteczność i bezpieczeństwo produktów, by każda kobieta mogła cieszyć się profesjonalną pielęgnacją i pięknym wyglądem każdego dnia.

TECHNOLOGIA TRANSDERMAL-Q
Transdermal-Q
 to innowacyjne podejście do transportu składników aktywnych w głąb skóry. Technologia zapewnia podwójny efekt – działanie na powierzchni i od wewnątrz skóry. Składniki zostały zamknięte w specjalnych mikrosferach, które ułatwiają ich przenikanie do głębszych warstw naskórka, sprawiając, że pielęgnacja jest jeszcze skuteczniejsza.

ULTRAFILLER to unikalny składnik stosowany w zabiegach estetycznych. Mikronizowany pod kontrolą laserów optycznych, wypełnia i koryguje zmarszczki oraz długofalowo pobudza skórę do produkcji kolagenu, sprzyjając jej głębokiej odbudowie.

FastLift Complex – bogaty w aminokwasy kompleks napinający, tworzy na powierzchni skóry wielowymiarową mikro-sieć, dając natychmiastowo efekt liftingu. Stymuluje produkcję naturalnego kolagenu, długofalowo odmładzając rysy twarzy. Dzięki wzbogaceniu formuły o wygładzająco-odżywcze proteiny ze słodkich migdałów oraz ekstrakt z brązowych alg, zapobiegający neurostarzeniu, serum radykalnie zmniejsza widoczność zmarszczek oraz niweluje oznaki starzenia się skóry.

WIDOCZNE REZULTATY*:
– skóra młodsza nawet o 13 lat!
– zwiększenie gładkości 93%
– zwiększenie elastyczności i sprężystości skóry 89%
– ujędrnienie 89%
– redukcja zmarszczek 89%
– regeneracja i odżywienie skóry 93%

*badanie IN VIVO, ocena 27 kobiet po 3 tygodniach stosowania.

Stosowanie:
codziennie wieczorem nałożyć serum na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Następnie pielęgnację dopełnić kremem do twarzy na noc, oraz kremem wokół oczu Lab Therapy.

DLA SKÓRY POTRZEBUJĄCEJ RADYKALNEGO ODMŁODZENIA.
DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W SIECI ROSSMANN.

cena : 61.99 zł
Poj. 30 ml
Obszar pielęgnacji: twarz , szyja , dekolt
Rodzaj skóry – każda