LAB THERAPY – nowa seria kosmetyków od Lirene

Lirene LAB Therapy to linia zawierająca wysokie stężenie kompleksów aktywnych inspirowanych profesjonalnymi zabiegami w gabinetach kosmetycznych.

Każda seria odpowiada na specyficzne potrzeby różnych typów cery i zawiera profesjonalne składniki aktywne:

 

  • Nawilżenie: Kwas szikimowy
  • Rewitalizacja: Kwas rozmarynowy
  • Odżywienie: Kwas bursztynowy
  • Anti-aging: Ultrafiller

Każda wyjątkowa formuła została opracowana
w Laboratorium Naukowym Lirene,
co gwarantuje skuteczność i wysoką jakość.

LAB THERAPY – KREM DOTLENIAJĄCO-NAWILŻAJĄCY Z KWASEM SZIKIMOWYM NA DZIEŃ SPF 15 – NAWILŻANIE

Unikalny kompleks SHIKIMIQUE HYDRO ACTIVE 10%. KREM POLECANY DLA SKÓRY POTRZEBUJĄCEJ NATYCHMIASTOWEGO NAWILŻENIA I OCHRONY PRZED STARZENIEM

ZAAWANSOWANA PIELĘGNACJA
LAB THERAPY
 to linia kosmetyków zainspirowana profesjonalnymi zabiegami, oparta na kwasach i peptydach stosowanych w gabinetach kosmetycznych. To linia stworzona z myślą o kobietach, które poszukują innowacyjnych rozwiązań w pielęgnacji, by zachować piękny wygląd skóry, bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom.

WYSOKIE STĘŻENIA SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH
Bogate w składniki aktywne formuły to unikatowe rozwiązanie w codziennej pielęgnacji. Wieloetapowe badania potwierdziły skuteczność i bezpieczeństwo produktów, by każda kobieta mogła cieszyć się profesjonalną pielęgnacją i pięknym wyglądem każdego dnia.

TECHNOLOGIA TRANSDERMAL-Q
Transdermal-Q to innowacyjne podejście do transportu składników aktywnych w głąb skóry. Technologia zapewnia podwójny efekt – działanie na powierzchni i od wewnątrz skóry. Składniki zostały zamknięte w specjalnych mikrosferach, które ułatwiają ich przenikanie do głębszych warstw naskórka, sprawiając, że pielęgnacja jest jeszcze skuteczniejsza.

KWAS SZIKIMOWY to zaawansowany składnik wykorzystywany w profesjonalnych zabiegach kosmetologicznych o wielowymiarowym działaniu. Doskonale wiąże wodę w naskórku oraz minimalizuje transepidermalną utratę wody. W połączeniu z KWASEM HIALURONOWYM sprawia, że skóra staje się natychmiast nawilżona, gładka i świeża, a efekt utrzymuje się przez cały dzień.

Kompleks wzbogacony o KWASY CYTRUSOWE, o silnych właściwościach antyoksydacyjnych i pobudzających, wpływa na poprawę metabolizmu komórkowego, dotlenia, rewitalizuje oraz hamuje procesy przedwczesnego starzenia się skóry, przywracając jej zdrowy wygląd.

Skóra jest dotleniona i dogłębnie nawilżona.

WIDOCZNE REZULTATY*:
przywraca równowagę hydrolipidową skóry 61%
skóra jest miękka i gładka w dotyku 100%
skóra wygląda zdrowo 79%
skóra wygląda świeżo i witalnie 68%
* test IN VIVO – ocena w grupie kobiet po 4 tygodniach stosowania

STOSOWANIE:
codziennie rano nałożyć krem na oczyszczoną skórę twarzy i delikatnie rozprowadzić. Pielęgnację dopełnić kremem nawadniająco-odżywczym na noc i całonocną maską stymulująco-nawadniającą.

poj. 50 ml, cena:49.99 zł

 

LAB THERAPY – KREM NAWADNIAJĄCO-ODŻYWCZY Z KWASEM LAKTOBIONOWYM NA NOC – NAWILŻANIE

Unikalny kompleks L-BION HYDRO ACTIVE 15%

KREM PRZEZNACZONY DLA SKÓRY POTRZEBUJĄCEJ GŁĘBOKIEGO NAWILŻENIA I ODŻYWIENIA
ZAAWANSOWANA PIELĘGNACJA
LAB THERAPY to linia kosmetyków zainspirowana profesjonalnymi zabiegami, oparta na kwasach i peptydach stosowanych w gabinetach kosmetycznych. To linia stworzona z myślą o kobietach, które poszukują innowacyjnych rozwiązań w pielęgnacji, by zachować piękny wygląd skóry, bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom.WYSOKIE STĘŻENIA SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH
Bogate w składniki aktywne formuły to unikatowe rozwiązanie w codziennej pielęgnacji. Wieloetapowe badania potwierdziły skuteczność i bezpieczeństwo produktów, by każda kobieta mogła cieszyć się profesjonalną pielęgnacją i pięknym wyglądem każdego dnia.TECHNOLOGIA TRANSDERMAL-Q
Transdermal-Q to innowacyjne podejście do transportu składników aktywnych w głąb skóry. Technologia zapewnia podwójny efekt – działanie na powierzchni i od wewnątrz skóry. Składniki zostały zamknięte w specjalnych mikrosferach, które ułatwiają ich przenikanie do głębszych warstw naskórka, sprawiając, że pielęgnacja jest jeszcze skuteczniejsza.KWAS LAKTOBIONOWY to profesjonalny składnik o silnych właściwościach higroskopijnych, który chroni skórę przed utratą wody. Neutralizuje wolne rodniki oraz reguluje proces złuszczania naskórka, zapewniając zastrzyk energii, odmłodzenia i nawilżenia dla skóry. Zmarszczki są mniej widoczne, skóra jest elastyczna i miękka w dotyku.

OLEJ BABASSU i MASŁO KAKAOWE działają łagodząco i kojąco, odżywiają, wygładzają oraz redukują suchość i nadmierne napięcie skóry. Innowacyjna kompozycja składników aktywnych pobudza procesy naprawcze skóry nocą oraz wspiera utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry przez całą noc i w ciągu dnia. Skóra jest nawilżona, zrewitalizowana, wypoczęta i rozświetlona.

WIDOCZNE REZULTATY*:
redukuje uczucie suchości i nadmiernego napięcia skóry 89%
wspomaga zdolność skóry do zatrzymywania wilgoci w ciągu dnia 70%
poprawia elastyczność i jędrność skóry 81%
rano skóra wygląda na wypoczętą 74%
* test IN VIVO – ocena w grupie kobiet po 3 tygodniach stosowania

STOSOWANIE:
codziennie wieczorem nałożyć krem na oczyszczoną skórę twarzy i delikatnie rozprowadzić. Pielęgnację dopełnić kremem dotleniająco-nawilżającym na dzień i całonocną maską stymulująco-nawadniającą.

poj. 50 ml, cena 51.99 zł
DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W SIECI ROSSMANN