-->

Łęki Dolne. Strażacy sami wyremontowali swoją remizę.

„Przez ostatnie 6 tygodni w naszej remizie, wieczorami, praktycznie codziennie zauważyć można było zaświecone światło. Przez długi czas nie dawaliśmy również spać pobliskim sąsiadom 😉 A to wszystko z powodu remontów jakich się podjęliśmy! Dziś z dumą możemy Wam zaprezentować wyniki naszych prac! Odnowienie zaplecza bojowego było możliwe dzięki pozyskaniu dofinansowania z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 10 tyś zł. Serdecznie dziękujemy Panu Posłowi Fryderykowi Kapinosowi za pomoc w prawidłowym napisaniu wniosku! Dzięki zgromadzonym środkom własnym ,które w większości są darowiznami od mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców, mogliśmy pokryć kwotę wymaganego wkładu własnego. W naszym przypadku było to 5 tyś zł.” – piszą na swoim profilu FB strażacy z Łęk Dolnych.

A jak wygląda nowa remiza można obejrzeć na zdjęciach. Super robota!

„Po informacji o przydzielonej dotacji naszą remizę odwiedziła Pani Burmistrz Ewa Gołębiowska wraz ze swoim zastępcą – Panem Burmistrzem Krzysztofem Krawcem. Po zapoznaniu się z projektem, włodarze naszej Gminy Pilzno postanowili pomóc w remoncie, dzięki czemu mogliśmy poszerzyć zakres planowanych prac! 🙂 W rezultacie, materiał zakupiony przez Urząd Gminy oscylował na kwotę ok. 6,5 tyś zł. Dziękujemy!” – informują strażacy.

„Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy dołożyli swoją cegiełkę do odnowienia naszej szatni i garażu! Także przedsiębiorcom, którzy przygotowywali dla nas preferencyjne oferty na poszczególne materiały budowlane!” – piszą strażacy na swoim koncie FB.

Podziel się z innymi
0Shares
0 0