Lirene FOLACYNA LIFT INTENSE 50+ / ULTRA-NAPINAJĄCE SERUM 50+ - ziemiadebicka.pl

Lirene FOLACYNA LIFT INTENSE 50+ / ULTRA-NAPINAJĄCE SERUM 50+


ultra-napinajace_serum_10e07355_airlesNatychmiastowo działające serum o wyjątkowych właściwościach napinających stanowi niezbędne uzupełnienie pielęgnacji skóry 50 +, intensyfikując globalne działanie odmładzające:

PROFESJONALNY NIEINWAZYJNY LIFTING
Wyjątkowe połączenie przełomowego ekstraktu ze śnieżnej algi oraz kwasu foliowego intensywnie stymuluje rekonstrukcję nici kolagenowych w strukturze skóry. Wzmacniając białka podporowe gwarantuje bardzo intensywny efekt napięcia oraz natychmiastowej poprawy sprężystości i elastyczności.

WYGŁADZENIE I ODBUDOWA
Unikalny maxLift tworzy na powierzchni skóry biologiczne rusztowanie, intensywnie napinające i wygładzające skórę. Kompleks wypełniający na bazie wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowegointensyfikuje efekt redukcji zmarszczek i bruzd. Zmarszczki stają się wygładzone, a skóra jędrna i intensywnie napięta.

GLOBALNY EFEKT ODMŁODZENIA
Poszukując rozwiązania dla zatrzymania efektów starzenia się skóry, poprawy jej wyglądu, a także korekcji zmarszczek, eksperci Laboratorium Naukowego Lirene opracowali autorski kompleks oparty na połączeniu dwóch unikalnych składników: KWASU FOLIOWEGO I ŚNIEŻNEJ ALGI.

KWAS FOLIOWY (FOLACYNA)
– pozyskiwany z zielonych liści, bierze udział w syntezie kwasów nukleinowych, z których zbudowane jest DNA. Zapewnia prawidłowy wzrost i naprawę starzejących się komórek skóry. Chroni DNA narażone na uszkodzenia w przebiegu procesów starzenia.

ŚNIEŻNA ALGA
– to kriofil, żyjący w niskiej arktycznej temperaturze. W ramach adaptacji do ekstremalnych warunków życia wytwarza wyjątkowe molekuły przetrwania, których działanie wykorzystane w kremach przedłuża młodość komórek skóry. Optymalizuje metabolizm komórkowy, prowadząc do aktywacji dwóch kluczowych procesów długowieczności: pobudzenia genu KLOTO oraz regulatora energetycznego AMPK. Indukuje to tzw. proteinę młodości FOXO – co prowadzi do:
– poprawy systemów obronnych skóry i procesów detoksykacji,
– stymulacji fibroblastów, odpowiedzialnych za produkcję kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.

dr Ida Dulińska-Molak, szef Laboratorium Naukowego Lirene

Zachwycające efekty*:
100% WYGŁADZENIE SKÓRY
78% BŁYSKAWICZNIE LIFTINGUJE
72% REDUKCJA PŁYTKICH ZMARSZCZEK
72% EFEKT MŁODZIEŃCZEJ ŚWIEŻOŚCI EFEKT LIFTINGU UTRZYMUJE SIĘ DO 6,5H

* test IN VIVO – ocena w grupie 26 kobiet po 4 tygodniach stosowania

Sposób użycia:
Stosować rano i wieczorem, wklepując delikatnie opuszkami palców na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Po wchłonięciu zastosować kremy: Przeciwzmarszczkowy krem  intensywnie napinający 50+ na dzień lub Wygładzający krem głęboko odbudowujący 50+ na noc.

BEZPIECZEŃSTWO i SKUTECZNOŚĆ potwierdzone w Laboratorium Naukowym Lirene.