Lirene FOLACYNA LIFT INTENSE 50+ - ziemiadebicka.pl

Lirene FOLACYNA LIFT INTENSE 50+


przeciwzmarszczkowy_krem-_intensywnie-napinajacy_10e07353_dzien_sloPRZECIWZMARSZCZKOWY KREM INTENSYWNIE NAPINAJĄCY NA DZIEŃ SPF 15 50+    FOLACYNA LIFT INTENSE 50+

EXPRESOWY LIFTING
Unikalne właściwości kwasu foliowego oraz ekstraktu ze śnieżnej algi skutecznie aktywują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za redukcję zmarszczek, poprawę sprężystości i elastyczności skóry. Wyjątkowy kompleks liftingujący, pozyskiwany z czerwonej algi, tworzy na powierzchni skóry mikro-sieć gwarantującą natychmiastowe wygładzenie i napięcie skóry.

REDUKCJA ZMARSZCZEK
Profesjonalny mikronizowany kompleks wypełniający wzmacnia efekt liftingu i wygładza zmarszczki. Skóra staje się jędrna i napięta. Dzięki specjalnym optycznym perłowym mikrosferom skóra odzyskuje gładkość i młody wygląd.

ODMŁADZAJĄCA REHYDRATACJA
Naturalny kompleks nawilżający intensywnie nawilża skórę i zapewnia długotrwałą poprawę nawilżenia i elastyczności.

GLOBALNY EFEKT ODMŁODZENIA
Poszukując rozwiązania dla zatrzymania efektów starzenia się skóry, poprawy jej wyglądu, a także korekcji zmarszczek, eksperci Laboratorium Naukowego Lirene opracowali autorski kompleks oparty na połączeniu dwóch unikalnych składników: KWASU FOLIOWEGO I ŚNIEŻNEJ ALGI.

KWAS FOLIOWY (FOLACYNA) – pozyskiwany z zielonych liści, bierze udział w syntezie kwasów nukleinowych, z których zbudowane jest DNA. Zapewnia prawidłowy wzrost i naprawę starzejących się komórek skóry. Chroni DNA narażone na uszkodzenia w przebiegu procesów starzenia.

ŚNIEŻNA ALGA – to kriofil, żyjący w niskiej arktycznej temperaturze. W ramach adaptacji do ekstremalnych warunków życia wytwarza wyjątkowe molekuły przetrwania, których działanie wykorzystane w kremach przedłuża młodość komórek skóry. Optymalizuje metabolizm komórkowy, prowadząc do aktywacji dwóch kluczowych procesów długowieczności: pobudzenia genu KLOTO oraz regulatora energetycznego AMPK. Indukuje to tzw. proteinę młodości FOXO – co prowadzi do:
– poprawy systemów obronnych skóry i procesów detoksykacji,
– stymulacji fibroblastów, odpowiedzialnych za  produkcję kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.

dr Ida Dulińska-Molak, szef Laboratorium Naukowego Lirene

Zachwycające efekty:
90% wygładzona skóra*
95% intensywnie nawilża skórę*
55% wyraźnie zmniejsza widoczność zmarszczek*
80% skóra jest jęzdrna, elastyczna i sprężysta*
35% poprawa wyglądu skóry**

* test IN VIVO – ocena w grupie 20 kobiet po 4 tygodniach stosowania
** badania biometryczne w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris

Sposób użycia:
Stosować codziennie rano, delikatnie nakładając krem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Uzupełnieniem pielęgnacji jest Wygładzający krem

Cena:  27.99 zł
Poj. 50 ml

BEZPIECZEŃSTWO i SKUTECZNOŚĆ potwierdzone w Laboratorium Naukowym Lirene.