Marzysz o pięknych i mocnych włosach? Oto TOP rozwiązanie w postaci mezoterapii igłowej

Wiele osób narzeka na słabe, cienkie i wypadające włosy. Przyczyny tego zjawiska mogą być różne. Na szczęście nie musisz więcej martwić się o kondycję swoich włosów, ponieważ aktualna medycyna estetyczna znalazła doskonałe rozwiązanie na Twoje problemy. Poznaj nowoczesną technikę! Mezoterapia igłowa to innowacyjna i specjalna metoda wyłącznie dla Ciebie!

Na czym polega mezoterapia igłowa? Przyjrzyj się z bliska nowoczesnej technice
Kompleksowa metoda mezoterapii igłowej polega na wstrzyknięciu substancji odżywczych w skórę. Dzięki tego tupu preparatom, włosy zaczynają lepiej rosnąć. Są doskonale odżywione, a oprócz tego, cechują się również niezwykłą elastycznością, gdyż w skład substancji wchodzą m.in. kwas hialuronowy, witaminy i inne niezbędne związki organiczne. Cały proces odbywa się przy pomocy igieł i już samo nakłuwanie wpływa pozytywnie na regenerację komórek skóry, znajdujących się na głowie, ponieważ w tym czasie ludzki organizm zaczyna intensywnie produkować elastynę i kolagen. Te dwa związki mają pierwszorzędny wpływ na rozwój włosów. Dzięki mezoterapii igłowej proces łysienia w sposób znaczący się zahamuje, gdyż w trakcie tego procesu, uśpione cebulki włosów zaczną się z powrotem pobudzać. Za pośrednictwem tych działań, czekają na Ciebie niesamowite rezultaty już po paru wizytach! Zacznij od kompleksowej pielęgnacji komórek skóry głowy już dziś.

Znakomite efekty są na wyciągnięcie ręki. Jednak, czy mezoterapia jest dla wszystkich?
Dzięki mezoterapii igłowej, uzyskasz doskonale odżywioną skórę głowy. Wzmocnione cebulki dadzą podwaliny pod zdrowe, gęste i mocne włosy. Zaledwie kilka kroków oddziela Cię od skutecznej redukcji wypadania włosów. Jednak, nie warto tutaj wyolbrzymiać swoich problemów z niedoskonałościami ciała, dlatego też mezoterapia igłowa wskazana jest wyłącznie dla osób, u których występują:

-wypadanie włosów
-łysienie plackowate
łysienie androgenowe
-osłabione włosy

Oczywiście, przed zarejestrowaniem się na zabieg, należy skonsultować się z wykwalifikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Musi być wyraźnie postawiona diagnoza doktora, aby można było wykonać mezoterapię. Jeżeli chcesz rozpocząć całkowitą regenerację swojej skóry głowy i włosów, proponujemy zapoznać z szeroką ofertą Instytutu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii, która dostępna jest na stronie www.dermedik.pl. Wybitni specjaliści z całą pewnością wybiorą dla Ciebie idealny rodzaj zabiegu, względem Twojego stanu zdrowia. Nowoczesne i innowacyjne rozwiązania czekają na Ciebie każdego dnia.

Podziel się z innymi
0Shares
0 0