-->

Michał Dziedzic: Fotograficzny Talent Roku 2020 Powiatu Dębickiego

Jak sam mówi do 15.00 pracuje zawodowo, a później robi zdjęcia dzikim zwierzętom i fotografuje działalność Koła Gospodyń Wiejskich w Bukowej. Właśnie zdobył I miejsce w plebiscycie „Fotograficzny Talent Roku 2020 Powiatu Dębickiego” zorganizowanym przez gazetę „Nowiny”. Jest też pasjonatem lokalnej historii, zwłaszcza tej dotyczącej Bukowej. Dla lokalnej społeczności z pasją prowadzi także profil na FB „Twoja Bukowa”. Przedstawiamy Państwu Michała Dziedzica z Bukowej.

„Bardzo dziękuję wszystkim za oddane na mnie głosy SMS. Zdobyliście dla mnie 1miejscie w Plebiscycie kategorii FOTOGRAFICZNY TALENT ROKU 2020 Powiatu Dębickiego, organizowanym przez Nowiny. 274 wysłanych SMS-ów. Jest to ogromne wyróżnienie, jeszcze większa motywacja do pracy. Serdecznie i szczerze dziękuję za docenienie mojej pracy” – mówi Michał Dziedzic.

Michał Dziedzic ma 22 lata i pochodzi z Bukowej w Gminie Brzostek. Jak mówi fotografowanie i jazda na rowerze są jego największymi pasjami, które uwielbia łączyć. Jego przygoda ze zdjęciami zaczęła się ponad 5 lat temu.

„Na początku używałem głównie telefonu z aparatem, później zainwestowałem w swój aparat, który jak na amatorskie sesje był wystarczający. Brałem udział w różnych konkursach internetowych oraz zgłaszano moje zdjęcia jako zdjęcia dnia w lokalnych portalach internetowych, gazetach m.in ‚Nowa tv”, ‚Wiadomości Brzosteckie’, ‚Eska info Rzeszów’. Brałem też udział w warszawskim konkursie, w którym na ponad 8800 uczestników moje zdjęcie znalazło się w pierwszej 15.

Zdjęcie zrobione z gminy Brzostek w Januszkowicach
Fot. Michał Dziedzic

Wiele moich zdjęć publikuje na swoim koncie na Instagramie wkręcony_w_foto, który ma ponad 10 000 obserwujących. Od kilku miesięcy próbuję swoich sił w sesjach, których efekty można zobaczyć na Facebooku: Amator Fotografii Dziedzic Michał.

Robienie oraz obróbka zdjęć to też pewnego rodzaju sztuka i umiejętność której trzeba się nauczyć, a dzięki obróbce możemy wydobyć głębię kolorów i sprawić, że będą po prostu lepsze”- mówi Michał Dziedzic.

Twoja Bukowa

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć Michała

Podziel się z innymi
0Shares
0 0