Można już korzystać z usług salonów kosmetycznych. „Świat Paznokci” zaprasza !

Od poniedziałku została wznowiona działalność salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Do pracy po ponad 2 miesiącach przerwy wróciły fryzjerki, kosmetyczki i stylistki paznokci. Jednym z salonów, który w poniedziałek wznowił działalność jest „Świat Paznokci” przy ul. Sobieskiego w Dębicy.

„Aby zachować wszystkie środki bezpieczeństwa przyjmujemy tylko osoby zdrowe, klientów prosimy o noszenie maseczek i dezynfekcję rąk płynem, który jest dla w salonie. Używamy akcesoriów i tekstyliów jednorazowych. Jednorazowe są wszystkie pilniki, tarki, bloki polerskie oraz patyczki drewniane. Rzeczy osobiste klienci będą mogli przechowywać w workach. Po każdym kliencie dezynfekujemy narzędzia, urządzenia i powierzchnie kontaktowe” – mówi Marzena Kuźniar – Lorek, właścicielka salonu „Świat Paznokci”.

W salonie między stanowiskami przy których znajdują się klientki zachowana jest 1,5 metrowa odległość. Dla zwiększenia bezpieczeństwa klientek do salonu został zamówiony autoklaw do sterylizacji narzędzi, ponadto w salonie stosowana jest na bieżąco dezynfekcja całego obiektu podchlorynem sodu poprzez zamgławianie, które eliminuje wirusy, bakterie, grzyby, zarodniki i biofilmy.

„Bardzo praktycznym i znacząco zwiększającym bezpieczeństwo klientek i wygodę nas jako usługodawców jest autoklaw, który dziś powinien dotrzeć do naszego salonu. Dotychczas korzystałam z tej formy sterylizacji narzędzi na zasadzie umowy na przykład u ortodonty. Teraz będziemy mieć swój autoklaw. Sterylizacja narzędzi odbywa się w 7 minut, więc każda klientka ma gwarancję wyjałowionych narzędzi” – dodaje Marzena Kużniar – Lorek.

Jak dodaje właścicielka salonu przy zamgławianiu prawdopodobnie nie ma potrzeby używania maseczek, ale w ich salonie dla zwiększenia bezpieczeństwa zarówno personel jak i klientki używają maseczek lub przyłbic. W salonie zgodnie z wytycznymi ministerstwa zdrowia nie mogą funkcjonować poczekalnie i w salonie przebywa tylko tyle osób ile jest czynnych stanowisk pracy. Wizyta w salonie rozpoczyna się od dezynfekcji rąk. Dzień wcześniej, przed wizytą z klientka jest telefonicznie przeprowadzany wywiad i jeśli jest coś niepokojącego wizyta jest przesuwana na inny termin.

Rezerwacja wizyt w Salonie „Świat Paznokci”:
☎️ 693522229

Podziel się z innymi
0Shares
0 0 0