Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

My ze „Stomilu” II. Tak wyglądał nasz zakład. ZDJĘCIA

Wytwórnia Ogumienia Rowerowego. Stanowsko klasyfikowania opon rowerowych. Fot. Ryszard Łątka

W „Stomilu” istniało działy produkujących różnego typu ogumienie. Opony rowerowe, opony rolnicze czy opony radialne były produktami znanymi w całej Polsce i wielu krajach świata. Jak wyglądały tamte hale produkcyjne? Zapraszamy do obejrzenia zdjęć autorstwa Ryszarda Łątki. A może byli pracownicy firmy zechcą się podzielić wspomnieniami z tamtych lat? Zapraszamy do publikacji Waszych wspomnień na naszym profilu FB.

Wytwórnia Ogumienia Rowerowego. Prasy do wulkanizacji opon rowerowych. Fot. Ryszard Łątka

Więcej na temat dawnego „Stomilu” można przeczytać w tym artykule

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.